Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még mindig barátság?

Figyelt kérdés

sziasztok:) azért kérdezem ezt a kérdést mert néha csak ámulok:)

van egy csaj, kiskorunk óta ismerjük egymást, és régebben ( 3-4 éve ) annyira függtünk egymástól, olyanok voltunk mint a testvérek, aztán 2 éve kb fiúja lett aztán kb másfél évig nem beszéltünk egyáltalán…( még a régi időkben énis bepróbálkoztam nála természetesen eredménytelenül…azóta változtam rengeteget de ő is…, lefogytam, stílusos az öltözködésem, saját bandám van…stb szóval olyan lettem aki bejön neki )

és az elmúlt félévben szakított a fiúval akivel akkor régen összejött, sírt ki volt borulva én akkor ottvoltam mellette, és adott jeleket h csókolózzunk de én akkor még nem figyeltem fel a jelre és hát nemis csókolóztunk…múlthéten viszont ő maga mondta, mennyire jól nézek ki, tetszik a személyiségem neki ( de ezt énis tudom igazából, mert látszik rajta )

viszont másfél hónapja kapcsolatban van egy ugyanolyan típusú sráccal aki azelőtt volt neki, szóval nem lesz tartós az sem…viszont nekem nagyon tetszik a ez a lány….ugyanolyan mint én csak ő ugye lány :D annyira passzolunk, és hasonlít az egész életünk egymásére. én valahogy ilyen lánynak képzelem el a nagy őt mondjuk igazi kos egyébként…néha nagyon zűrös…van elég idegesítő oldala ami irritáló, de van egy végtelenül kedves aranyos oldala….és mindenkinek a kemény bunkócsajt mutatja magából, de amikor velem van akkor cuki meg aranyos… nagy flörtölős, szereti a kalandokat, és sok fiúnak elcsavarta a fejét már, engem is próbált bekebelezni de hát nem tudott mert már tanultam a hibákból : ) úgyhogy nekem kéne lépnem szóval ha lehetne is bármi max így….

szerintetek ebből lehet valami komoly, esetleg szerelem?

( ja én 19/f, ő 17/l )



2014. okt. 30. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen zenét játszotok?
2014. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebböl simán. Ne is habozz, csókold meg, ha dobja ez a srác is! Biztos megvígasztalod majd. Csak smárold le egy szó nélkül és többet fog jelenteni minden szónál (Rafaello :DDDD )
2014. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kerd meg hogy legyen a baratnod es meglatod de szerintem igen :)
2014. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van esély mindenképpen.Csak türelem kell. Most vagy megvárod,amíg kidobja a mostani fiúját,vagy számolsz azzal,ha bepróbálkozol nála megint kosarat kapsz.De én azt mondom sose add fel :) megéri.
2014. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

reggae zenét játszunk...és szerintem az lesz ami a második válaszban volt :D

nem koppannék igazából mert érzem és látszik rajta h bejövök neki, elvileg szereti a srácot...csakhát a másikat is "szerette" mégis dobta..

2014. okt. 30. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!