Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet? Mit is akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Mit is akar tőlem pontosan? Szerelmes?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve hogy ismerjük egymást. Nagyon sokáig csak barátok voltunk. Itt is féltékenykedett ha más lánnyal beszélgettem. Jártunk is kb 2-3hónapig de nekünk valahogy nem megy. (Nincs bizalom én nem bízok benne ő sem bennem.)

Meg kérdeztem tőle hogy mit szeretnél barátságot vagy pedig párkapcsolatot. És úgy válasz ahogy a szíved érzi. Barátságot akar megint. Jó én el mondtam neki hogy ha barátság akkor viselned kell hogy mással járok. Később meg gondolta magát és inkább párkapcsolatot akar. Meg kérdeztem hogy miért akar barát lenni. Mert hogy reménykedik hogy majd megint járunk. De ha más lánnyal találkozom akkor ezt mondja " Jó akkor meny hozzá , engem meg hagy békén". De ha csak barátok vagyunk miért engedi hogy meg csókoljam , tapizzam, és ki is veri nekem.

(Valamikor nem is szól semmit, de néha nem engedi elsőre

de ha azt mondom neki hogy szeretlek és meg simogatom az arcát egyből bele megy.)


Ő nagyon féltékeny típus (de szerintem csak önző és azért féltékenykedik)

Szeretetet érezni kell lehet érezni ha valaki szeret. Nos én nála nem érzem hogy szeretne.


Szeretet hiányosnál lehet érezni hogy szeret? Ők is tudnak adni szeretetet? Pontosan mit is érezhet a csaj?

Miért nem érzem hogy szeret? Eddigi barátnőimnél mind éreztem.



2014. okt. 30. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan mint Dr.House. Nem akarja, hogy mással legyél, mert féltékeny meg másnak boldogságát nem szereti, de annyira meg nem szeret téged, hogy együtt legyen veled.Próbáljatok leülni és ne facebookon! megbeszélni a dolgaitokat. :))
2014. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyereklányoknál gyakori, hogy a féltékenységükön mérik le a szerelmüket. Éretlen még a párkapcsolatra.
2014. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!