Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél év után szakítottunk ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év után szakítottunk ma a barátnőmmel. Hogyan érhetném el, hogy újra egy pár legyünk?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy szerinte már nem olyan jó a kapcsolatunk mint régen volt, hogy nem törődtem vele eléggé és azért szakít mert jobbat érdemlek nála és nem akarja, hogy később netán megcsaljon. Amikor elbúcsúztunk akkor hosszan megcsókolt és sírt, amit nem értettem, mert ő akart szakítani.

Én voltam számára az első komolyabb kapcsolat.

Mitévő legyek, hogy visszaszerezzem, "sajnos" egy iskolába járunk. 17/F 16/L



2014. okt. 30. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkét félnek fájdalmas legtöbbször egy szakítás, azért sírt...
2014. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akart, akkor hagyd, ne akard visszaszerezni. Ne alázd meg magad azzal, hogy ezek után is te tepersz utána. Élvezd a szabadságot, vagy járj el randizni, keress másik lányt.
2014. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A "jobbat érdemelsz nálam" a legótvarabb szöveg. El ne hidd h így gondolja...
2014. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak azt akarta, hogy ne fájjon neked a szakítás.
2014. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg mi a szakítás valódi oka, mert megérdemled, hogy őszinte legyen veled.

szerintem megcsalt!

2014. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!