Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor valljam be a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor valljam be a lány barátomnak, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, akivel nagyon jó a kapcsolatunk. Egy szakközépbe járunk, és lehet, ugyanarra az egyetemre és ugyanarra a szakra. Tehát sokáig csak úgy terveztem, hogy várok a csodára inkább, mert nem akarom őt elveszíteni. Pedig nagyon szerelmes vagyok. Valószínű ő nem belém, ezert sem vallottam be eddig. Mit tegyek?

2014. okt. 31. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, amikor el tudod fogadni a visszautasítást is.
2014. okt. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
szerintem ha bevallod attól még nem veszíted el. de igen nagy rá az esély hogy ő nem így érez irántad:/ de ugyan úgy lehettek barátok attól ha mindkettőtöknek jó úgy.
2014. okt. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
attól is függ, mióta a barátod, évek óta vagy csak rövid ideje. mert ha rövid ideje lehet csak fellángolás. ha évek óta akkor meg valószínűbb h beleszerettél tényleg. hát figy, semmi jel részéről? mert így nehéz lesz akkor...ha visszautasít. készülj fel rá.
2014. okt. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már egyszer voltam ilyen helyzetben, el is mondtam a lánynak és teljesen megromlott a barátságunk. Utólag nagyon megbántam. Nem éri meg egy 'lehet'-ért elrontani egy barátságot.
2014. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a barátság már kb másfél- 2 éves. Azért nem hiszem, hogy hasonlóan érez, mert szokott beszélni róla, hogy ki tetszik neki stb.
2014. okt. 31. 20:46
 6/6 oly017 válasza:
Próbálj vele többet együtt lenni, közölni felé hogy te mennyire szereted őt. Ha ős is szeret akkor viszonzást fogsz érezni viszont ha nem, akkor felesleges.
2014. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!