Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti 1 párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti 1 párkapcsolatban mennyi együtt járás után várnátok el, hogy a párotok megcsókoljon?

Figyelt kérdés

Vagy a pettingre és a szexre ti mennyi idő után vágytatok?

Azért kérem a segítségeteket,mert sajnos félénk vagyok és ebben az első kapcsolatomban nem nagyon tudok még néhány dolgot.



2014. nov. 2. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben már az első randi csókkal végződik.
2014. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

17 évesen volt 2 kapcsolatom, az egyik a mai napig tart.

Első kapcsolat: 2 hét után csók, 3. hét petting, 4. szüzesség elvétele

Második: 1. randi: csók, szüleimnek bemutatása után (2. találka): petting, 2 hét: szex.


Mindig akkor kezdj el valamit, amikor a partnered is úgy érzi, hogy készen áll rá. Ha nem tudod eldönteni, inkább kérdezz.

2014. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A csókolózás már simán mehet az első perctől kezdve is. Akár a petting és a szex is, ez már csak attól függ, milyen hamar tudok elég felszabadult lenni a másik mellett mert ha már járok valakivel akkor nyilván megvan a vonzalom is és vágyok ezekre a dolgokra is a kezdetektől...


Az első barátommal kb. 2 hónap után éreztem, hogy menne a szex mindenféle feszengés nélkül, a jelenlegivel meg kb. 1-2 óra után...

2014. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az első randin már volt csók. a szex pedig 4 hónap járás után volt.
2014. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mindennek tudni fogod az idejét.(egyébként inkább várj még egy kicsit mikor már úgy érzed, készen állsz velem bármire, mert úgy a biztos :) ) A szexualitással kapcsolatban pedig beszéljetek róla. Szerintem az a legfontosabb. Akkor nincsenek meglepetések.
2014. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
*vele :D hoppá, elírtam :D (5. voltam)
2014. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nitssy válasza:
elso talin csok , 1 honap utan szeretkeztunk eloszor
2014. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!