Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a párom, akivel néhány hónapja vagyok együtt. Mostanra kicsit "elült" a kapcsolatunk. Hogyan lehetne felpörgetni?

Figyelt kérdés
Hogyan tehetném izgalmasabbá, érdekesebbé? Nem a szexre gondolok! Én vagyok jobban érintett érzelmileg, szeretném, ha a srác jobban odalenne értem.

2014. ápr. 9. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nah ez is sokáig fog tartani.....
2014. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ott már gondok vannak rendesen ha pár hónap után "leült" a kapcsolatotok.....pár év után érthető de èn kevésnek tartom ezt az időt arra hogy máris egyhangúvá váljon....
2014. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem vagyok elég vonzó a számára, vagy elég érdekes, mint nő.Pedig mindent megpróbálok!!
2014. ápr. 9. 21:27
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:
Figyelj ha valakivel nem megy, akkor nem. Erőltetni kár, szerintem is régen rossz ha már pár hónap után ilyen gondok vannak, nem illetek össze személyiségre gondolom, nincs elég közös, elég érdekes a másikban.
2014. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tudomásul vettem, hogy nem engem keres. 3 napja elhagyott, nagyon fáj.Ez van. Túlélem.
2014. ápr. 12. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!