Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy a legjobb barátomba, már nagyon rég óta. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Még januárban kezdődött, amikor megismertem. Nem hittem volna, hogy szerelmes leszek, de az élet rácáfolt. Nem is kellett sok idő, rá kellett jönnöm, hogy ő a másik felem. Sosem éreztem még ilyet. Legjobb barátok voltunk. Mikor senki sem tudott kihúzni a depresszióból, pont akkor toppant be az életembe és rángatott ki onnan. Majdnem minden reggel találkoztunk, és minden este beszéltünk. Amikor kiakartam mondani valamit, akkor ő kimondta, és pont ugyanez volt fordítva is. Még nem éreztem ilyen mély dolgot fiú iránt. Nem is szerelem. Ezt nem lehet szavakkal leírni. Minden kívánságom, és imám azért szállt, hogy egyszer megcsókoljon, és rám találjon..De ez nem sikerült. Nem jöttünk össze, ő nem volt olyan lelkiállapotban, és akkoriban én sem. Aztán nem találkoztunk és már nem is beszéltünk.Én összejöttem egy fiúval, de akaratlanul is rá kellett jönnöm, hogy folyamatosan a volt szerelmemről beszélek. A barátommal sokat veszekedtünk, nem volt jó kapcsolat, de mintha varázsütésre minden rendbe jött volna, úgy lett minden tökéletes. Volt szerelmemre haverként tekintettem, nyáron is beszélgettünk facebookon, és barátok maradtunk. Viszont történt az, hogy újra találkoztunk, hosszú idő múlva. Egy társaságban voltunk, és.. megtörtént a csók. Életem egyik legszebb pillanata volt. A kapcsolatom ráment.. hibáztattam magam, teljesen megérdemeltem. A srác kissé került. Viszont újra legjobb baráti viszonyban lettünk.Azóta megint beszélünk rendszeresen, és azóta megint megtörtént.. újra. Egy új kapcsolat, amiben végül elmondtam a barátomnak, hogy megint feljöttek az érzelmeim a srác iránt. Szakítottunk a barátommal, és másnap.. Újra megtörtént a csók a sráccal. Az eddigi barátaim közül senki sem hozzá fogható. Megpróbáltam elfejteni, de sehogyan sem megy. "Senki sem ér fel hozzá" Próbáltam nála "jobbat" keresni, de nekem ő a tökéletes. Amióta ismerem, azóta nagyon megváltozott a rosszabb irányba. Új társaságba került. Ők nem ismerik azt aki régen volt. De amikor velem van, olyan mint régen. A nagy kérdésem, hogy mit tehetnék, ha elfelejteni nem tudom? Nem mondhatom el, hogy szeretem, mert akkor eltávolodna tőlem, és az még jobban fájna. 16/L, a srác pedig 18/f

Előre is köszönöm annak aki elolvasta.



2014. nov. 2. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem vagyok szerelmes a barátodba :'(
2014. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
16 éves vagy , xd lol, azt hittem vagy vagy 20 amíg nem olvastam végig xd, elmúlik kislány :-D
2014. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak veled olyan, mint régen volt akkor vagy add(ta)ja a jófiút csak neked, és amúgy nem ilyen igazából már. Vagy a többi 'barátja' előtt zárkózottabb. Ha az előbbi igaz, akkor hagyjad. Ha az utóbbi, akkor még bármi lehet :)

Nem tudom, hogy ez mennyit segített, esetleg nem látom át jól a dolgokat, ezért előre is bocsi. :)

15/f

2014. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:))
2014. nov. 5. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!