Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen helyzetben hogy viselkedtek a párotokkal szemben?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy, ha valamin elpukkan a párom agya, és nekem áll, veszekedni, sértegetni, igen ocsmány módon képes erre. Nagyon felgma is tud lenni, olyankor a kisasszonyt játsza, elutasító..stb. Én valahogy ezen sosem kaptam fel a vizet, úgy voltam vele hogy , hát most rájött kész majd elmulik. De még utána is mintha neki állna feljebb. Igen ám de pl anno a volt kapcsolatában a barátja az ilyen veszekedésekre durcival válaszolt, magyarul otthagyta a lányt, majd 1-2 nap mulva a lány meg elment a fiunál hogy ne haragudjon már rá, és "engesztelte". Na ez nekem nagyon fáj belül, hogy hozzám még ha hívom is alig akar magától eljönni, nemhogy még oda jöjjön hozzám és bocsánatot kérjen. Azt gondolom tényleg az a jó, ha mi is bevágjuk (megjegyzem mint egy gyerek) a durcit, és flegmázunk .. ezek szerint.

Engem bánt hogy annál a fiunál ilyenkor mindig kezdeményezte a szexet, nálam meg még elutasításokat kapok, amitől már sokszor nem érzem magam férfinek.


2014. nov. 2. 06:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet csak mi 89km-re lakunk egymástól én akkor általában lekakilom,mert már unom régen mindig én kértem bocsánatot akkor is ha nem az én hibám volt hogy ne veszekedjünk de mostanában annyi hogy nem írok neki és ír magától,hív stb.
2014. nov. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet, csak én vagyok a lány. Nem szoktam ilyenkor vele foglalkozni, mert csak rontok a helyzeten. Bármit mondok ilyenkor az sose jó, mindenbe beleköt. Azért meg nem fogok bocsánatot kérni mert felidegesítette valaki vagy valami, és emiatt szól be nekem és megaláz. Majd ha normálisan tud hozzám szólni akkor beszélek vele, addig meg hagyjon békén.

Mindig a párom szokott bocsánatot kérni amikor lenyugszik, kivéve amikor jogosan akad ki rám mert akkor én keresem, és én kérem bocsánatot.

Neked is ajánlom, hogy ne hagyd ezt a fajta viselkedést a párodnak. Ha nem Te tehetsz valamiről akkor nem kell elviselned a kirohanásait.

2014. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!