Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Egy érdekes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Egy érdekes, számomra elég bonyolult helyzetben szeretnék kérni kivülálló tanácsokat. Minden tanácsot szeretettel és köszönettel fogadok.

Figyelt kérdés
Történetemben onnan indulnék, hogy nekem soha nem volt családom, biztos otthonom, soha nem éreztem, hogy milyen ha holnap is biztos meglesz mindenem. Három férfi közül kell választanom. Az első R. Vele öt évig voltam, ebből 3 boldog volt. Vele éreztem milyen az, ha beszükül a tér, megáll a levegő, villámcsapás. Pillangók. Nagyon jól kijöttünk de a barátok elkapatták.3 éve vagyunk külön, de bármikor visszajönne, megbánta. A második V. Nagyon jóképű, izmos, fantasztikus szerető, de! 4 évvel fiatalabb, bár hihetetlenül szeret, ragaszkodik, vele a tervezés nehézkes a kora miatt is. Nincs még terve, bár a lelkemnek őmellette a legjobb jelenleg. Az az odaadó szeretet amit a karjaiban megélek csodálatos. De neki még szerintem 3-4 év kell mire önálló akaratábol játszik egy gyermek gondolatával is akár. Soha nem mertem ez miatt teljes szivemet beleadni a kapcsolatba. A harmadik T. Ő egy tizéves ismerettség, régi barátnőm párja volt sokáig, de a lány eldobta őt. Őt ez nem érdekli. T 10 évvel idősebb V-nél. Annak idején sokszor irigyeltem barátnőmet miatta. Joképű, nagyon dolgos, biztos egzisztencia. Nagyon gyors és komoly tervek. De viszont őt tudom, hogy szexuálisan egy katasztrófa. Jól elszórakoztat, de nem jönnek a pillangók. értitek nagyon nehéz ez nekem. Ti kit választanátok. Néha őrlődöm, nagymamám szavai kisértenek: Kislányom tudod a szerelem elmulik, az a fontos hogy rendes ember legyen, jó apa, meleg legyen otthon és akkor nyugalom lesz a családban, ami mindenért kárpótol majd. én is máshogy döntenék mostmár. Viszont a barátnőim bármit feláldoznának ha csak egyszer átélhetnék milyen amikor így ragaszkodnak hozzájuk . Az szokták mondani ezért nem jut nekik pasi mert én hármat is "lefoglalok" :D :D

2014. nov. 3. 10:57
 1/10 Anita0522 válasza:
Szerintem a második V, mivel vele érzed magad a legjobban. Egy kapcsolatban a kor nem számít.:)
2014. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akit a legjobban szeretsz, akihez a legközelebb érzed magad, akivel a legboldogabb vagy, es aki a legjobban hiányozna.

En a szöveg alapján V-re szavaznék. Az hogy fiatal nem jelent semmit, 4 ev nem a világvége. Családdal legfeljebb vársz egy picit többet, ma már 30 fölött se gáz szülni.


Azt válaszd aki nélkül nem tudnád elképzelni a jövőt.


Ha viszont nem tudsz választani, akkor bármilyen furán hangzik is, de keress egy negyediket, őket meg engedd el.

2014. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bence_ ***** válasza:
"Soha nem mertem ez miatt teljes szivemet beleadni a kapcsolatba." Nekem ez a legnagyobb probléma.
2014. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mátka2014 válasza:
100%

Szia. Biztos jó csaj vagy, ha 3 pasi is odáig van érted...:D szóval én a Te helyedben az ex pasikhoz nem mennék vissza, mert az halott ügy...a 3. pasi kilőve,mert alapból a bnőd volt pasija, na meg nem jó az ágyban..., marad a 2. pasi,aki miatt azért vagy, mert jó vele, viszont üzenetedből kiderül számomra, hogy nem tudsz vele tervezni...

Én maradnék a 2.-nál addig, míg nem jön egy 4., aki talán jobb lesz mindegyiknél....

Szerintem ne ragadj le ennél a 3 pasinál...

2014. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
V-re szavazok
2014. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is V-re szavazok.

Nem gáz, ha fiatalabb, 4 év az semmi. Őt szereted, minek lennél mással? A pénz miatt? Az nem boldogít.


Egyébként nekem nagyanyám mondta mindig, hogy fiatalabb pasit fogj ki magadnak, mert a férfiak hamarabb halnak.

2014. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vre voksolnék. Mert ő az aki számodra a legkedvesebb úgy érzem. Az hogy ő 4 évvel fiatalabb az egy dolog. Az hogy te mit gondolsz ő mikor akar gyereket az egy dolog. Ha kettőtök kapcsolat komolyra fordul, lehet hogy ő is másképpen fogja gondolni, hogy mikor is akar gyereket. Annyit tisztázzatok azért hogy kinek mi is az életcélja hosszabb távon is

azok tartsanak egy irányba!

2014. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Első látásra Viktor barátunkat ajánlottam volna, de aztán tibor barátunk mellett tettem le a voksot. Tudod te is ott követed el a hibát, hogy a szexuális teljesítményt adottságnak gondolod - amivel vagy rendelkezik valaki vagy nem - és meg sem fordul a fejedben, hogy te tanítsd, illetve elmondjad neki, hogy te neked mi a jó és ez a baj a harmadik srácnál. Bizonyára mivel nem mondta neki senki, hogy rossz az ágyban, így feltételezem ő úgy gondolja minden oké és nem is érez okot a fejlődésre.


Első srácot nem ajánlom, mert már szakítottatok egyszer, ennek megvan az oka és ez az ok vagy okok nagy esélyel megint fel fog merülni.


A második srácnál a félelmeid amúgy alaptalanok. Lehet, hogy most még nem akar gyereket és kell még neki 4 év, de basszus 3-4 év múlva el fog oda jutni ahova te akarod nem? Akkor meg minek görcsölsz ezen? Inkább élvezd vele az együttlétet addig amíg el nem jut oda ahova te szeretnéd.

2014. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként roppantul bosszant amikor olvasom, hogy mi/mik alapján döntitek el ki mellett legyetek....


Félelem/pénz/szexuális teljesítmény


Kiábrándító

2014. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
V. :)
2015. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!