Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szeretitek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek az ilyen kényeztetést? Több lent

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a baratommal, romantius estet tervezek.. az elso egyuttlettel meg varunk, ez kozos megeggyezes es mindketten igy gondoljuk.. en eddig nagyon sok torodest kaptam tole, es most szeretnek en is neki kedveskedni.. valami olyasmire gondoltam hogy gyertyafeny, masszazs, simogatas stb... ez lehetseges ugy hogy ne legyen belole szex? mi esik meg jol a ferfiaknak?? hol a legjobb a simogatas?? masszazsolajjal jobb a masszazs? milyet vegyek?? ertelmes valaszokat szeretnek.. koszonom 17/L

2014. nov. 4. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Ez így ebben a formában amit felsoroltál jó is.

Hol a legjobb: A masszázs a teljes testfelületen nagyon jó. Aztán rátérhetsz a szerszámára. Nagyon hálás lesz érte.

(viszont ha nem lesz semmi csalódott lesz)


Egyébként miért ne legyen szex? Tökéletes koronája lenne az estének.

2014. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A masszázsnak alapeleme, hogy össze vissza taperolod a teljesen/majdnem teljesen meztelen testét. Persze lehet, hogy nem lesz belőle szex, de szegényke meg fog kergülni.
2014. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
csepegtess az ánuszába forró viaszt, tuti földöntúli élvezetbe lesz része
2014. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem olyan regota vagyunk meg egyutt , mindkettonek ez az elso kapcsolata sbt.. koszonom a valaszt:)
2014. nov. 4. 13:17
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Jó lesz ebben a sorrendben, gyertyával vigyázz, szerintem felesleges! Valószínűleg ő is viszonozni fogja és ebből hatalmas szerelmeskedés kerekedhetne. Felesleges várni az első együttléttel. Vegyél gumit és kényeztetés közben húzd fel neki a szerszámra aztán mindent bele! Ne félj jó lesz!

Feleslegesen tartogatod a szüzességed, csak kimaradsz a jóból :)

2014. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem is a legideálisabb este lenne. Ráadásul fél év után...

De te tudod.

2014. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Örülnék neki :D
2014. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ahhh szerintem se jo otlet.Csak felizgatod aztan sex meg nemlesz.necsinald inkabb.Inkabb suss neki valami finom suti,Vagy valami finomat fozz.Na de felitgatni aztan ott hagyni...az buntetes inkabb :D
2014. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
maskor is csinaltunk mar hasonot es nem akart tobbet.. amugy azt beszeltuk hogy majd karacsonykor.. a multkor nagyon jol esett neki es a vegen osszebujtunk, simogattam es elaludt, nagyon cuki volt:)
2014. nov. 4. 13:36
 10/17 anonim válasza:
100%

Hát. Ha felizgatod és utána semmi, az neki mindenhogy fájdalmas lesz, konkrétan fizikailag is. Viszont, hogyha ügyesen van megkomponálva a masszázs meg a többi, és a végén kerekítesz neki egy kellemes befejezést is (nem gondolok szexre mindenképp, vannak még más lehetőségek is), akkor örülni fog szerintem.


Persze attól függetlenül szép korona volna a szeretkezés is.

2014. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!