Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szeretitek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek az ilyen kényeztetést? Több lent

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a baratommal, romantius estet tervezek.. az elso egyuttlettel meg varunk, ez kozos megeggyezes es mindketten igy gondoljuk.. en eddig nagyon sok torodest kaptam tole, es most szeretnek en is neki kedveskedni.. valami olyasmire gondoltam hogy gyertyafeny, masszazs, simogatas stb... ez lehetseges ugy hogy ne legyen belole szex? mi esik meg jol a ferfiaknak?? hol a legjobb a simogatas?? masszazsolajjal jobb a masszazs? milyet vegyek?? ertelmes valaszokat szeretnek.. koszonom 17/L

2014. nov. 4. 13:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#9

Tiszteletben tartott téged, jobb ha tudod :) Még nagyon gyerekek vagytok a párkapcsolathoz. Tipikusan a kéretés, és a másik oldalt a szerelem bizonyítékának szánja ha nem próbálkozik :)

És karácsonykor mi lesz? :D Miért időhöz kötitek a nemi életeteket?


(így amíg ezek fejben nem tiszták sem most sem karácsonykor nem ajánlom még nektek. A Nő szexel. A kislány nem! De neki nem is kéne még.)

2014. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt.. nem fogalmaztam pontosan, azt beszeltuk minimum karacsonyig varunk
2014. nov. 4. 14:06
 13/17 anonim ***** válasza:
Amit most irok azt nem beszolasnak szanom! Oke akkor simogast es maszirozd meg.De lagalabb a vegen verd ki neki.Legalabb kicsit hozza szoktatod magatad a szerszamhoz.Es azona bizonyos esten amit annyira terveztek nem fogsz ugyetlenkedni 'annyira'
2014. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mondom, ti tudjátok. A lényegen nem változtat :))))

Akkor szexelünk amikor kívánjuk a másikat :) Nem huzigálunk vonalakat, nem nézzük a naptárat, stb... Tudjuk mit akarunk és miért. :)

Erre akartam utalni mindössze.

2014. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és inkább értek veled egyet mint az előtted szólókkal :)
2014. nov. 4. 15:15
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a 13. hozzászólóval egyet tudok érteni. Ha már így kéreted magad akkor legalább verd ki neki. Vagy orál. Azért vár a srác mert kénytelen személyes véleményem szerint. Most gondolj bele ha ez elé állítod akkor tudja hogy várnia kell mert különben repül. És ha már így felhúzod a masszázzsal akkor csurranjon cseppenjen neki is valami.
2014. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem kell annyira megtervezni ,előre a dolgokat,mert aztán csalódott leszel,ha felborul a forgatókönyv.A szándékod nemes ,de egyelőre maradjatok a pettingnél.A nemiszervek izgatása kockázatos lehet,van olyan pillanat,amikor nincs visszaút.Alapvetően neked kell az adott pillanatban megáljt parancsolni,ha nem akarsz továbbmenni.Egyébként a befejezetlen petting után vszínűleg kicsit fájni fog az alhasa,ez normális dolog ,de ki fogja bírni.Ha nem fogadja el azt a dolgot,hogy te még nem akarod a beteljesülést,akkor nem is érdemel meg téged.Egyébként egy kis visszafogottság nem árt ,nem kell mindjárt ajtóstul a házba rohanni.Annál szebb és elemntárisabb lesz ,amikor közösen úgy döntötök,hogy befejezitek a szexet.Egyébként ez csak egy ,a média által sújkolt dolog ,a kielégítő együttlétnek nem feltétele az,hogy el is élvezzetek !Az egyszerre történő elélvezéshez (ami majd a csúcs lesz ! )nagyon hosszú összeszokás szükséges ,de megéri !Nekem elhiheted !

51/F

2014. nov. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!