Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnátok ebben a...

Mit tanácsolnátok ebben a családi körülményben? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
A szitu a következő:Párom szülei meg az én kapcsolatomról van szó.Sosem volt valami jó köztünk a kapcsolat anyósékkal ezt tudni kell.Mi a párommal tavaly elváltunk és ő visszaköltözött a szülőkhöz.Eltelt 1 év és most újra együtt vagyunk-gondolhatnátok,akkor miért váltunk el-és az én szüleim elég rosszul fogadták ezt,viszont a páromé állitólag azt mondták,nem szólnak bele,amit nehezen hiszek el.Anyuék sok mindent mondtak,bántottak eleget,de mára már megbékéltek és a párom is megint "jóba" van velük,bár az ő kapcsolatuk sosem volt rossz.Fiúkként szerették a szerelmemet.Viszont anyósék meg köztem,ill. ott van még a párom húga igencsak fara-muci a helyzet,másképp nem tudom megfogalmazni.Nem beszélünk egymással,amióta kibékültünk a párommal,először anyák napján mentem el hozzájuk,meg a párom is a szüleimhez,előtte csak a két pici gyermekünkkel szokott menni a nagyszülőkhöz a párom,meg én is csak a két gyerekkel mentem anyuékhoz apa nélkül.Szóval nem tudtam akkor mit kezdeni a helyzettel,anyóséknál,nem beszéltünk,a sógórnőm tette a megjegyzéseit,én nem foglalkoztam vele,elengedtem a fülem mellett.Azóta is voltam ott,de nincs kommunikáció köztünk,a gyerekekkel elvagyok meg a párommal és ennyi.Sok rendezetlen sérelem van pedig köztünk és tudom,hogy egy nagyot kellene beszélgetni,de ők annyira más világ,nehezen fogadnak el bárkit is,engem sosem fogadtak el,s ahogy irtam már sosem volt felhőtlen velük a kapcsolatom,de ennyire rossz sem volt,mint most.Mit tennétek a helyemben?
2010. máj. 19. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék vele. Ezek után soha nem leszel a szivük csücsk, még ha beleszakadsz, akkor se. Téged se érdekelnek annyira, hogy nagyon akarjál jópofizni velük. És sose lenne őszinte a dolog.
2010. máj. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ miért váltatok el. Ha te félreléptél,és ezt tudják,akkor ez nehéz dió...Jobb ritkán és távolságtartóan folytatni még a beszélgetéseket is. Ha nem volt ilyesmi akkor lehetséges,hogy jobb lesz a kapcsolatod velük. Főleg ha párod lánytestvére is férjhez megy s távolabb kerül tőlük, lesz kivel foglalkoznia rajtad kívül is.
2010. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hajlandóak normális módon megbeszélni, akkor ne közeledj Te sem. Csak azért, hogy bántsanak, nem érdemes. Menjen a párod továbbra is a gyerekekkel, Te pedig ne.
2010. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném, bár kétségtelen, hogy sz*r ez a szitu. Hasonló készül nálunk is, nemsoká robban a bomba, hogy újra egymásra találunk a /volt/ férjemmel.
2010. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Nem azért váltunk el,mert félreléptem,sőt a párom ment el beadni a válópert,nem is én voltam a kezdeményező!Ő egész egyszerűen mikor megszületett a kislányunk,utána fogta magát és hazaköltözött a szülőkhöz,nem másik nő miatt,hanem nagyon megromlott a házasságunk és sok volt a konfliktus,ezért ő inkább megfutamodott.Megbeszéltük,mikor újrakezdtük-most már egy hónapja elmúlt-hogy a régi sérelmeinket és a múltat nem emlegetjük egymásnak,ill. nem hányunk a szemére a másiknak semmit,mert akkor nincs értelme új lappal inditani.Nekem az elmúlt egy évben volt másik kapcsolatom,együtt is éltünk egy darabig,de aztán rájöttem,még a volt férjemet szeretem meg tudtam,ő is szeret,igy a másik embernek kiadtam az útját és a volt férjemmel meg a két gyerkőccel igy újra egy család vagyunk. :)

Az utolsó válaszolónak:hát akkor nem irigyellek téged sem!

2010. máj. 19. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!