Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy bejövök az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy bejövök az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Az osztály egyik legmenőbb fiújáról van szó. Egymás mellett ülünk az egyik órán. Folyamatosan nézzük egymást és hülyéskedik velem. Ha valamit nem ért, vagy nem tud azt is tőlem kérdezi meg. Én vagyok az egyetlen lány, akivel normálisan viselkedik. A többiekhez jóformán hozzá se szól. Az egyik barátnőm azt mondta, hogy egy csomószor néz, majd mikor én is ránézek hirtelen elkapja a fejét. Nagyon bejön nekem, csak nem tudom mit tegyek. Valami tanács? Vagy egyáltalán van esély arra, hogy többet jelentek neki egy barátnál? L/15

2014. nov. 5. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
beszélj vele!
2014. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki? Vagy hogy?
2014. nov. 5. 16:31
 3/5 anonim válasza:
Írj rá és beszélgess vele:)
2014. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Viselkedj ugy vele mintha nagyon joban lennetek, jobban mint tobbiekkel, mert ugye bejon neked is ezert fiuk felol nem nagyon jelenzo ez a "friendzoned" eset. Ha igy viselkedik veled, biztos van ra oka majd fog lepni. Ha nem akkor hozz fel dolgokat hogy ott van egy jo kajalda, elmehetnetek oda, az a film megy a moziban stb... Ezek ugyebar egy sima haverral nem nagyon szokas. Ha ezek utan sem lep akkor eldontheted, hogy megkockaztatod-e azt, hogy a kapcsolatokrol beszeljetek, DE -es es egy k***a nagy de, osztalytarssal nem a legszerencsesebb kikezdeni. A gimis evek vegere mindenki hihetetlen nagyot fog valtozni, ha most elcseszitek a kapcsolatot az csak kesobb fog megjavulni.. Ugyanez volt velem is pont 15evesen az elso gimis evben amikor meg mindenki uj arc volt. Nem nagyon ismerek parokat akik oszt tarsak, ha meg vmi nem sikerul, szar lesz utana egyutt orakra jarni!
2014. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem megfogadom a tanácsot. Egyébként az elején bennem is volt egy kétely, hogy biztos, hogy ezt akarom, pont egy osztálytárssal?! De megfogalmazódott bennem, hogy igen, nekem ő kell. És persze csak akkor szeretnék belemenni az egészbe, ha szerelemből történik, hisz máshogy osztályon belül nem igazán működhet.
2014. nov. 5. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!