Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az osztálytársamnak van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársamnak van egy barátnője de nekem is nagyon bejön s ő is mondd olyanokat, hogy mikor nem lesz barátnőm akkor majd meglátjuk mi lesz köztünk . Ez engem nagyon összezavar! Most mit csináljak? Az a pláne hogy állítólag én is bejövök neki.

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
várd meg mig szakitanak aztán probálkozz... de addig tarts a kapcsolatott vele. nehogy elhidegülj, bár mire szakitanak már ugyis elfogsz :D
2012. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha te kellenél neki, veled lenne! Legyen ennyi önbecsülésed, hogy ezt belátod.
2012. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én szeretném ha több lenne köztünk mit haverság!!
2012. márc. 26. 17:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak??
2012. márc. 26. 17:02
 5/5 Amazing ***** válasza:

Az osztálytársaddal gurul és rád is hajt?

Lehet hogy kérdésre kérdéssel válaszolni gáz dolog, de ha nála megcsinálja, akkor szerinted nálad nem fogja?

Egy ilyen kis r.bi miatt akarsz összeveszni az osztálytársaddal?

Ráadásul nem szabad senkivel sem kezdeni akivel egy suliba jársz.

Sok ember járt már emiatt rosszul

2012. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!