Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök az osztálytársamnak? Mit lépjek? Mit csináljak? 12/L

Figyelt kérdés

Nos.

Igazából ezt a kérdést is én tettem ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Máma is irodalmon vagy 20x rámnézett mosolyogva. Ez így volt nyelvtanon is és 1x törin is. Tegnap matekon (mellette ülök) folyton beszélgettünk ( mindenféléről) meg az udvariszünet elmaradt és az pont a két matek között van, ezért belehetett menni a terembe. Senki nem volt benn, csak engem kérdezett meg hogy van e kedvem bemenni. Én bementem. Később csatlakozott hozzánk a legjobb barátnőm is, és ez így volt becsöngőig is. Na meg már 2x is hallottam tőle bókot (efajta "rejtett szituációsat"). Sokszor beszélgetett velem az utóbbi időben. Amikor korcsolyázni voltunk az osztállyal akkor is rámmosolygott.

Ezután mit tehetnék? Ezek biztos jelek? Pont ebbe a fiúba vagyok én is szerelmes.


KÉRLEK SZÉPEN TITEKET HOGY NE ÍRJATOK OLYANOKAT HOGY EGY 12 ÉVESNEK NEM LEHETNEK KAPCSOLATAI!!! Köszönöm szépe n előre is a kedves válaszolóknak!


2014. febr. 18. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Na figyú! Nem neked kell lépni hanem a srácnak! Te csak külgy súgalatott neki! Levelez vele órán! Érdeklödj felőle! Stb..
2014. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

viszonozd amit csinál, mosolyogj, levelezz vele (ez jó volt előző:) meg ilyesmik. flörtölj vele..

de ne te hívd el valahová, mert pofára eshetsz, pár nap alatt még annyira nem derülnek ki a dolgok...

17L

2014. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit tehetnél? folytasd amit eddig csinálsz.
2014. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!