Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan értethetném meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értethetném meg vele, hogy fölösleges az önmarcangolás, mert nekem rá van szükségem?

Figyelt kérdés
Azt hiszem barátom úgy érezheti, nem elég jó hozzám :( Ő egyvidéki/falusi, szegény fiú, sanyarú körülmények között. Én pedig majdhogynem pesti, pörgős városi lány, aki eljárogat haverokkal ide-oda, mikor épp nem dolgozik, de találkozni nem tudunk. Nem rég szóba jött a költözés, az ő ötlete volt. Kellett azért egy hét, mire átgondoltam, mert mégis csak mindent magam mögött hagyva vágtam volna az ismeretlenbe, kockáztatva, hogy kiderül, még sem tudunk együtt élni. De végül elfogadtam és beleegyeztem. Mire ő meggondolta magát, olyanokat mondott, hogy nem tudja miért hozta fel, nem is tervezett velem hosszú távra, nem én vagyok, akit keresett, satöbbi. Szakítottunk. Mindketten szenvedtünk egymás nélkül, így újra összejöttünk, de továbbra is azt érzem, ő azt hiszi, nem elég jó hozzám és talán ezért mondta azokat, amiket mondott, mert nem akarta, hogy miatta feladjam az életem. És nem tudom hogy megértetni vele, hogy nekem ő kell, nekem nem baj, ha ő az az otthonülős típus én így szeretem ahogy van és így vagyok mellette a legboldogabb. És nem azért hezitáltam a költözésen, mert féltem feladni az itteni pörgős életem, hanem mert féltem, hogy kiderül, hogy mégsem illünk össze (elvégre lakva ismerkszik meg az ember). Mit tehetnék, hogy elhigyje nekem, hogy tényleg önmagáért szeretem? Már ott tartunk, hogy teljesen elzárkózik előlem érzelmileg, sőt már nem csak magát zárja el, de rám sem kíváncsi, de titokban meg érdeklődik utánam (facen folyton nézegeti a megosztásaim, hogy fenn vagyok e skypeon, hogy írtam e neki, stb.) :(

2014. nov. 5. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A várási klubmester pártiarc meg a vidéki kisgazda nem biztos, hogy erős duót alkot. Lásd Fidesz-FKGP koalíció bukőása.
2014. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj, legalább itt ne politizáljunk. Egyébként meg miért ne működhetne, engem az az életforma is boldoggá tesz, sőt, sokkal boldogabbá, mint a folytonos bulizgatás :(
2014. nov. 5. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem gond ha "szegény" családból való,ha megvan benne az az érték h dolgozni akar,mert dolgozni kell a megélhetésért,az én párom nem gazdag,sőt az apukája mondhatni alkoholista és van még 2testvére,akiket az anyja nevel,de mégis ügyes,dolgozik és saját pénzből vett autót,elhalmoz ajándékokkal(persze csak olyanokkal amire tényleg szükségem van) ...és a korához képest sok mindent megtanult a maga baján,szóval én azokat az értékeket keresném benne,amik az élethez kellenek és ezt îgy is mondanám meg neki,néha sokkal okosabb,ügyesebb és rendesebb az a fiú akinek apuci és anyuci nem tesz mindent a feneke alá...és ha igazán gondolod vele akkor biztosan ezekkel az érvekkel meggyőzöd,persze ez csak az én véleményem! :)
2014. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes erről beszélgetned valakivel. Ha nincs a közeledben senki, aki figyelne Rád, meghallgatná a problémádat, vagy segítene, hogyan kerülj közelebb érzelmileg a barátodhoz, az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt is felhívhatod a 137-00 ingyenes számon hétfőtől szombatig 9-21 óra között. Telekom vagy T-mobile körzetből hívható csak, ha nincs egyik se, akkor telefonfülkéből is eléred.
2014. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!