Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra szexeltem az exemmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra szexeltem az exemmel, de már kapcsolat nem lehet, jó dolog ez vagy önmarcangolás?

Figyelt kérdés

Az exem 30 én 20 éves lány vagyok 1év 7hónapot együtt voltunk, és ebből egy évet együtt laktunk kiderült hogy terhes tőle egy 36éves nő azért szét mentünk!!A nő már berendezkedett hozzá miután én eljöttem de egy alkalom úgy adta hogy én arra jártam felé és hajnalban akadt egy kis gondom és nemtudtam hova menni felhívtam hogy mehetnék e hozzá tudtam nincs a nő ott és ő mondta hogy mehetek!!

Külön szobába külön ágyon aludtunk egyszer csak ő oda jött órákat beszélgettünk és egyszer csak azon kaptam magam hogy szeretkezünk, nagyon vadul és úgy mintha soha még nem!!!Ő érezhet ennek ellenére valamit irántam?Én nem akarok semmit hisz gyermekei lesznek, de pasi szemmel ez mit jelent???És végig azt mondta hogy jó vagy stb....Azzal a nővel nem lehet most 7. hónapos vajon ezért volt neki jó vele???1hónapja hogy nem vagyunk együtt, és nagyon jól esett!!!De fel is kavart!!Mert eddig a nővel csalt engem most fordítva...Érzelmei lehetnek még??


2011. szept. 11. 15:51
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:

ha a helyén kezeled, jó dolog, ez a pasi úgysem való másra, csak bikának (ezt duplán bebizonyította).


ne éld bele magad, és ne is kelljen neked ilyen.

2011. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nincsenek érzelmei. egy utolsó f*szkalap a pali!
2011. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is hibás vagyok, úgy érzem de nem tudtam ellenállni mert én még szeretem!!És jól esett azon az éjszakán úgy aludtunk mint régen átölelt stb...de reggel csörgött az ébresztő és mintha semmi sem történt volna..:(
2011. szept. 11. 15:56
 4/11 napietus ***** válasza:
figyelj, itt annyi történt, hogy megdugott, mert hagytad. ennyi, nem több. és most legalább biztos lehetsz abban, hogy nem azért csalt Téged, mert te valamiben hibáztál, hanem mert ilyen típus. tudom, sovány vigasz, de tanulj belőle, és kerüld ezt a barmot a jövőben. és ne szeresd. ennyi, elhatározod: én utálom a Gézát, mert egy büdös disznó, aki kihasznált. és ezt addig szuggerálod magadba, míg úgy nem érzel tényleg.
2011. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, tényleg így kell tennem ahogy mondod mert bele őrülök és csak ez fog segíteni és soha többet nem megyek a környékére sem:(:( AKÁRMENNYIRE NEHÉZ IS!!
2011. szept. 11. 16:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kufircra simán jó, de attól jobban ne éld bele magad. Neked igazából a lebukástól sem kell félned, a nőci azt kapja amit megérdemel, és majd az exed is őtőle.

De azért magad miatt mégiscsak jobb lenne, ha keresnél valaki mást.

2011. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem vissza adni akartam a nőnek amit ők tettek velem, nekem jól esett vele...de kell keresnem mást nem lehet vele többé!!Sajnos az is megfordult a fejemben hogy elmondom a nőnek hogy mi volt, de én nem vagyok olyan mint a NŐ!!Ő neten írt h terhes az exemtől és így lerendezte!!!Én nemtudok ilyen lenni!!Szerintetek?Akkor az exem is megharagudna!!!
2011. szept. 11. 16:05
 8/11 A kérdező kommentje:
Így van nekem nem kell félnem hogy lebukok de neki már van újra.....csak olyan fura helyzet :):)
2011. szept. 11. 16:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van, szerintem nem érez irántad semmit. Azt jegyezd meg, hogy a férfiak teljesen külön tudják választani a szexet a szerelemtől. Tehát belédlőtt egy patront, ha csúnyán akarunk fogalmazni és ezzel minden marad a régiben.
2011. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi részét ne keresd... Olyan nem lesz. Legfeljebb az élvezetit, ha nagyon ki vagy éhezve. :) Az eddigiek alapján, akármikor örömmel fog neked még gyönyört okozni...
2011. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!