Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl egy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl egy hosszú párkapcsolaton önmarcangolás nélkül?

Figyelt kérdés
Nem rég ért véget egy hosszúnak mondható kapcsolatom, 2 hónapja. Talán a karácsony is az oka, de egyre rosszabbul vagyok, mióta vége...Dühkitöréseim, sírógörcseim, hisztirohamjaim vannak...magamra sem ismerek olykor..és ez a rettenttő fájdalom felemészt. Mit lehet ilyenkor tenni, ami lefoglal? Dolgozni csak jan 2. hetétől fogok, addig itthon vagyok...takarítani, főzőcskézni állandóan nem lehet..de az se foglal le...vásárolgatni sem nagyon akarózik, de nem is vágyom arra,hogy kimozduljak..hogyan állítsam talpra magam? kinek hogy sikerült, és mennyi idő alatt?
2013. dec. 27. 23:59
 1/6 Frepi voook ***** válasza:
Nézz ki az ablakon és számold a száguldó autókat. De olykor egy egyszerű FPS játék is megteszi. Ha ideges vagyok nekem a második jön be :)
2013. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az olyan COD-féle?:D
2013. dec. 28. 00:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy hogy elfogadod azt ami van. Pillanatok alatt találsz magadnak mást.


Bezzeg nekem egész életemben nem sikerült senkit találnom, mert az aki vagyok nem kell senkinek magamat a világképemet pedig nem tudom megtagadni, nem követem a divatot és népszerű önpusztítást sem de nagy szent életemmel nem szaladok messzire csak egy sóvárgó senki lettem.. De nálad ez a probléma nem áll fent..

2013. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt az egészet elfogadni, nem akarok mást találni, senki nem kell...ez nem azt jelenti,h az exemmel újrakezdeném..senki..nem bírok pasikr nézni...sőt nem is járok melón kívül sehová..ott meg nem lehet ismerkedni. A barátaim is mintha eltűntek volna, sőt nem is igazán vannak túl közeliek. Aki van, külföldre költözött vagy házas...nem vagyok már fiatal, 26 múltam..azt hittem, ez örökké trt majd
2013. dec. 28. 00:08
 5/6 anonim ***** válasza:

minden elmúlik. én 27 évesen kapcsolat nélkül mit mondjak..?


Elfuserált a társadalom, és a normák is azok.


Én nem áltam be a sorba.


Persze lehet "félénk" is vagyok de nem erről van szó hanem arról hogy érdekek is az emberek meg csak a külsőségek számítanak.


ZÉRÓ a spiritualitás a mai világban.. Csak az agymosottság és a zombiskodás írigykedés rongyrázás meg a magamutogatás megy.. Belefáradtam. Nem is kezdeményezek már mert ugyan az mindig a forgatókönyv lekoptatás vagy sima elutasítás. Magamhoz valót találni közös érdeklődéssel akinek tetszek is szinte lehetetlennek tűnik.. Innentől kezdve az ember elveszti a nemlétező optimizmusát is,,

2013. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"nem vagyok már fiatal, 26 múltam"


Tényleg nem. Egy öreg vén trotty vagy már!

2013. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!