Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? (többi a leírásban)

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy lány akivel már 2 éve vagyok együtt, nagyon szeret, és tudom hogy nem nagyon találnék nála jobbat. A baj csak az, hogy én nem ugyanazt érzem iránta mint ő irántam. Szeretem nagyon de máshogy. Egyszerűen nem vagyok belé szerelmes, legalábbis nem annyira mint ő belém, sőt nem is igazán a barátnőmként sokkal inkább legjobb barátként tekintek rá. És nem akarom megcsalni, de egy egy lányismerősömet sokkal inkább el tudnám képzelni barátnőnek.


Tehát a helyzet: Nem tudom hogy érdemes lenne egy ilyen szerető, törődő, odaadó lányt hátrahagyni egy új kapcsolatért, csak azért mert nem igazán érzem a kapcsolatunkat részemről tényleges kapcsolatnak.


Normális válaszokat!



2014. nov. 5. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha mással képzelsz el kapcsolatot és úgy érzed nem passzoltok a mostani pároddal akkor hagyd ott .. ne maradj vele azért mert alapjáraton egy jó csaj meg kedves töröd stb ... ha nem érzed azt amit kellene csak barátságot akkor ne erőltesd főleg hogy már két év után így érzed...

Félsz elhagyni a biztosat a bizonytalan miatt .. érthető de ha alapból ezen gondolkodsz tényleg felesleges ..

Tudod ha választanod kell valakik között akkor válaszd az újat mert ha tényleg érdekelne az előző nem lenne új..

2014. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg így érzel, akkor, jobb véget vetni a kapcsolatnak minél előbb. Már csak azért is, mert a szeretet amit így érzel jóllehet, hogy csak hála a lány kedvességéért és semmi több.

Persze ez először mind a kettőtöknek gyötrelmes lesz, de előbb vagy utóbb kibújna a szög a zsákból. Jobb ha nem hagyod jobban elharapódzni a dolgot.

2014. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinál semmit. Kicsit talán lelaposodott a kapcsolat,de újítsatok előbb,lehet csak a fásultságot érzed. Aztán ha ezután sincs semmi,kicsi változás se,utána gondolkodj el azon,hogy igen,valami nem ugyan az
2014. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű... ha nem szereted felesleges vele maradni, csak pazaroljátok egymás idejét, boldogok nem lesztek együtt. Találsz te is magadnak jobbat, meg ő is.
2014. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp meg kellene ezt mondani neki hogy nem vagy belé szerelmes, de ez nem azt jelenti hogy nem szereted! Hátha később ez változni fog, de ha nem akkor is joga van tudni és nincs értelme hazudni! Se neki, se magadnak
2014. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
sztem mond el neki gondolom szivesebben lennél olyan lány mellet akibe szerelmes vagy,és amugy is az a legjobb ha őszinték vagytok egymáshoz.valszeg szarul fog esni neki de biztos találtok mindketten ujjabb barátot/barátnőt de emellett maradhattok barátok ha ő is belemegy és nem haragszik meg rád
2014. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben az a fél aki most éppen te vagy - kihajítja vagy lassan szakít a másikkal aki ebbe kb. belerokkan vagy belehal.


De hát ez az élet. Éljen.

2014. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Ne húzd tovább, úgyis rossz vége lesz.
2014. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk azóta hogy ezt érzem (kb 3-4 hónap) az a baj, hogy egyre több probléma van a kapcsolatunkban amit észre sem vettem eddig (vagy csak nem igen érdekelt) Pl: Én vissza akarok költözni egy két éven belül a hazámba ő itt akar maradni Magyarországon, én városi környezetben élnék, ő vidéken, stb.
2014. nov. 5. 18:49
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


De ismerős! Én is hasonló dolgokon csúsztam meg annak idején, kicsi dolgok ezek de nem jó ha ilyen van


De kérdem én, ha még ebben is a legjobbat keresi az ember mikor lesz bárkije is (szubjektíven legjobb kinézet, elbűvölő tekintet, szép és gazdag érzelemvilág, mindkét félne jó szexuális élet és még ilyen kis dolgokban is egyezni kellene... Mission Impossible.

2014. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!