Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én érzem úgy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy rengeteg mai fiatal párocskáról, hogy szinte mintha csak kamuk lennének az érzéseik és csak az számít, hogy kitegyék a kapcsolatukat a kirakatba?

Figyelt kérdés
Mondjuk ,amitől eldobom az agyam az a Facebook kapcsolat megjelölés.

2014. nov. 5. 21:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
0-21 éves korig manapság csak erre megy a játék. Szerepeket játszanak, jobbnak akarnak tűnni, megakarnak felelni.
2014. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Szomorú , de manapság tényleg ez a divat .. de az hagyján hogy a facebook miatt bejött ez a divat , de hogy alapból sokan nem is tudják mi az az igazi szerelem na az nagy baj...
2014. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagy egyedül ezzel. Tapasztalataim alapján azok, akik komolyan gondolják, nem reklámozzák a kapcsolatukat.

Én pont ma gondolkodtam el egy páwa-plázacica párocska láttán, vajon milyen érzelmi kötelék lehet köztük...

2014. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Bino ***** válasza:

Nem csak Te érzed így..

De egy megjegyzés a facebook "kapcsolatban" opcióval, sokan csak azért töltik ki, hogy ne írjanak rájuk emberek. Nekem is kint van, mert előtte elégsok érdekes ember írogatott, ami elég zavaró..

2014. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Ez változó.

Mi már középkorúak vagyunk, több éve házasok és elég sok mindenen mentünk már keresztül együtt és mi is meg vagyunk jelölve kapcsolatban a Facebook-on. Nyilván nem ez a lényeg, de mivel használjuk néha ezt a közösségi oldalt, nekünk az a természetes és egyértelmű, hogy így itt is, mint mindenütt felvállaljuk egymást.


Nyilván vannak látszatkapcsolatok is, de hát mindig is voltak.

2014. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
41%
Csak azért, mert te féltékeny vagy, amiért mások boldogok még nem kamu, amit mások éreznek. :) Sajnállak, hogy egyedül vagy, de majd neked is lesz valaki.
2014. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
6. Te hülye vagy, vagy ebbe a csoportba tartozol. Amúgy igen, rengeteg ilyen kirakat szerelem van.
2014. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
12%
Vagy olyan ember vagyok, akinek alapból nem kamu kapcsolatai vannak, sem a facebookon sem máshol. Ha te azt lesed, hogy a kamu ismerőseid milyen kamu kapcsolatokat hoznak létre, az a te bajod. Érdekes módon az én környezetemben nincs ilyen. :)
2014. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Attól ,hogy a te környezetedben nincs ilyen attól még az enyémben lehet.
2014. nov. 5. 21:47
 10/32 anonim ***** válasza:
16%
Arról, hogy milyen a környezeted és hogy milyen sz@r hobbit választottál magadnak, csak te tehetsz. :)
2014. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!