Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan fiatal nő, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiatal nő, aki nem arra pedáloz, hogy valaki kivigye nyugatra? Akinek jó lenne az is ha itt tervezne valakivel közös jövőt?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, h főleg a csajok mániája ez a külföld, Németország, Anglia... pl. tegnap első kressz oktatáson is, rövid bemutatkozásnál benyögni egy 20 éves csaj, hogy Németországban dolgozik a vőlegénye és ő is megy ki hozzá, amint megszerzi a jogosítványát, erre az összes csaj nyomja neki a "mááázlistaa!!! de jó neked! úgy hallottam nagyon buli kimenni NO.-ba! stb." szöveget.


Minden csaj erre vágyik?


2014. nov. 3. 13:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Erre ment rá egy kapcsolatom. Én itthon tervezem a jövőmet. :)
2014. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember számára ez imponáló, más kérdés, hogy ezen embereknek csak a töredéke van tisztában azzal, hogy külföldre kimenni nem azt jelenti, hogy ott azonnal minden az ölünkbe hullik és még a kerítés is kolbászból van. Én nem mondanám, hogy "minden csaj", mert a férfiak körében is legalább ekkora az aránya a külföldre igyekvőknek. Sokaknak nem jön össze egyébként.


Én is szeretnék külföldre menni, de előbb itthon lediplomázom. Olyan vágyam nincs, hogy "valaki kivigyen", ugyanis önálló felnőtt ember vagyok.

2014. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
42%
Hat figyelj... Megertem miert akar mindenki kimenni kulfoldre. Itthon mar sokan nem tudnak megelni. Kulfoldon meg mindig van munka.. Csak a nyelvi nehezseget kell lekuzdeni es nem lesz gondod egy eletre... En ezt mondom. Magyarorszagon nem erdemes tervezni es csak "eleldegelni" mikozben kifejezetten jol is elhetsz
2014. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok. A párom is kiment és eleinte élvezte az életet, aztán pedig még rosszabb helyzetbe került, mint itthon volt. Ráadásul a kapcsolatunk is ráment.

Gyávaságnak és árulásnak tartom a "menekülést".

2014. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%

Ha a penzkerdest nem vesszuk figyelembe...


Ki akarja a gyeteket olyan konyvekbol tanittatni, ami azt irja, hogy a Hold 28 naponta menstrual, a ho helye a konyhaban van, a lanyok nemukbol eredoen nem ertenek a matekhoz es a hazassagmelotti szexert orokke fogsz egni a pokolban?

ki akarja azt, hogy a gyereke buta legyen mint a told? Es a media iranyitsa a nep agymukodeset?

ki akar a sulyedo hajon jovot tervezni?


en ferfi vagyok... nem azert akarok kimenni kulfoldre, mert kint jobb... hanem mert itt szar lesz, es csak porazon fognak vezetni...


"Nem is szamit a reszvet, csak az, hogy gyozze reszet"

2014. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
3# vagyok, 4# es! Arrol en nem tehetek h a baratnodnek nem jott ossze mert nem volt eleg kitarto. Nehez ez a dolog! Kell az akarat ero! És nem is akarok balhet... De azt nekem ne merd bemeselni h ez hazaarulas meg ilyen szarok... Egyaltalan mem menekules vagy arulas ha vki jobb eletet akar... -.-"
2014. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
Sok hülye azt hiszi BMW-n fog hazajönni, aztán kopp!
2014. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
38%

"Gyávaságnak és árulásnak tartom a "menekülést"."


Nekem egy ilyen árulásért havi kb. 1-2 milliót fizetnének, arról nem is beszélve, hogy kint talán normális barátnőt is sikerülne találni, mert itthon csak selejt van gyakorlatilag. Ó és kint még van becsülete a szakmámnak, itthon nincs.

2014. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Nekem megfelel itthon is,ha van a pasinak rendes munkája és lakhelye!(nem,nem akarom eltartatni magam,nekem is van munkahelyem és rendes otthonom is!!!)
2014. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Én szívesen kimennék ha egyedül lennék, lehetőségem is lett volna többször is. Igen a pénz miatt, mert nagyon jól keresnék a szakmámmal. Ráadásul könnyebb helyzetben is vagyok mint az átlag, mert szinte az egész családom kint él, igaz nem épp a közelben (Kanada). Pont a barátnőm az, aki hallani sem akar róla hogy külföldön éljen, vagy dolgozzon. Épp ezért maradok én is itthon, hogy vele lehessek mert nem akarom Őt elveszíteni. Úgyhogy inkább élek kevesebből, de boldog vagyok mert itt van a barátnőm, aki bearanyozza az életem. Szóval azért van ellenpélda is.

25/F

2014. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!