Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 év után lett vége. Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után lett vége. Túl jutok rajta? 17/L

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolatom sajnos véget ért. Nagyon szerettük egymást és nagyon jó volt együtt. Mindenki szerint álompár voltunk. Nyilván ő nekem az első srác, fiatalon találtunk egymásra (nem mintha most öregek lennénk). Elromlott az egész, már nem ment és egy hónapja mondtuk ki, hogy vége. Szeretem. Vajon sikerül elfelejtenem valaha?

2014. nov. 4. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen csak idő kell,teljesen soha nem fogod,de nem lesz ennyire gány.
2014. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Keress új pasit, ne gondolkodj az előzőn!
2014. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
2-es.Ja meneküljön bele egy kapcsolatba,ami így szar lesz.Grat.
2014. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gyenge 15 évesen elkezdeni egy "komoly" kapcsolatot. Elfelejted hamar.
2014. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es, az idézőjelet nyugodtan elhagyhatod, tényleg komoly volt, talán a korom miatt kételkedsz, de komolyan vettük mindketten
2014. nov. 4. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon sajnos nem tudjátok még igazán komolyan venni. De mivel már 17 éves vagy, már nem fogod tudni túltenni magad rajta, túl öreg vagy, valószínű így fogsz nyugdíjba menni nemsokára. :D
2014. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kicsi csillagom, nem, képzeld, annyira nem fogod tudni túltenni magad rajta, hogy egy frigid apáca lesz belőled...


Jó, bocsi, ez kicsit szarkasztikus volt. Persze hogy túl jutsz rajta. Azon a a pasin kívü még milliárdnyi hapsi él a Földön. Fiaital vagy, előtted az elet. 😋

2014. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy lehettek ilyen bunkók? Szánalmas...

Igenis, az első kapcsolat nagyon meghatározó! És igen, attól még, hogy nektek nem sikerült, attól még másnak sikerülni fog, és képzeljétek, van, aki elég érett rá, és ezt akarja! Marhára nem a koron múlik... Jó, nem 13 évesen kell elkezdeni, de könyörgöm, a kérdező 3 évig volt kapcsolatban... Sok birka...


Nekem az első barátom meghalt. Ő volt az első szerelmem. 7 hónapja voltunk akkor együtt, csodálatos volt... majdnem 16 voltam.


Szerintem túl lehet rajta jutni, igen. Sok idő kell, és teljesen nem fogod elfelejteni, nem is kell. Meghatározó pont volt az életedben, az is marad, és erre legyél büszke! Hagyj magadnak elég időt, és ha új kapcsolatba lépsz, legyél nagyon felelős, és őszinte önmagaddal. Ez a kulcsa a dolgoknak. Hidd el, én tudom. :)

L/18

2014. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Csak meg szeretném köszönni a válaszodat, nagyon sokat segítettél. És külön köszönöm, hogy jófej voltál és nem néztél le a korom miatt. Hálás vagyok!

2014. nov. 17. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!