Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytársam szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársam szerelmes belém? SOS (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok kb 1 éve volt hogy bevallotam osztálytársamnak (18L) hogy tetszik nekem és mindent megteszek érte (nemmet mondot de loghatam vele) együtt mentünk mindenhova (shoppinggolni, tanulni, szinházba, operába, fellépéseire) és ő felhuzott divat szinten én pedig őt tanulás szint. És kb 1 hete volt hogy elvittem magammal randira hogyha esetleg rosszul jön ki akkor segitsen de mikor oda értünk meg csokolt a másik "barátnőm elött"és folyamatosan kedvesnek nevezett meg ugymcsinált mintha járnánk. Másnap megkérdeztem most nincsen barátja (mert eddig arra hivatkozott hogy barátja van és,azért nem járhatunk) errre azt válaszolta hogy már egy ideje szakitotak és nem akar engem is elvesziteni és hpgy márszivesen járna velem mert én mindig vele voltam meg számithatott rám stb.. Tehát ez lenne a kérdésem hogy most tényleg szeret vagy,csak a szerelmi bánat miatt járna velem.

18F vagyok nagyon örültem neki hogy végre igent mondot de most ez felmerült benem kérlek normális válaszokat



2014. nov. 6. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit beszélsz semmit nem értek belőle
2014. nov. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szerelmes, "ha nincs lo, jo a szamar is "
2014. nov. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinttem nagyon tetszel neki. Ha találkoztok, csókold meg és mondd meg neki személyesen hogy ne izguljon örökké kitartasz mellette
2014. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kezdj el teperni érte. Ha érzi, hogy nem minden úgy van ahogy ő akarja, és akkor amikor ő akarja akkor egy kicsit felerősödik benne az 'akarom' érzés. Na persze a túlzott flegmaság sem nyerő. Várj pár napot, és attól függően, hogy hogyan viselkedik döntsd el, hogy mit akarsz. 18/L
2014. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem nyugottan mondj neki igen akármi is az oka! Sok sikert drukkolok neked!!!!!!!!
2014. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!