Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő alatt felejti el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt felejti el az ember az első szerelmét?

Figyelt kérdés

2 évig voltam együtt a volt barátnőmmel. Együtt laktunk.

Sajnos ő elviselhetetlen volt, de próbáltam azért kitartani, aminek az lett a vége, hogy elidegenedtünk egymástól. A végére ő kiprovokálta, hogy szakítsak vele.

Ez ilyen se veled se nélküled kapcsolat volt...

Első kapcsolatom és első szerelmem volt. Mennyi idő mire kigyógyulok belőle?



2014. nov. 5. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelemből ki lehet gyógyulni de elfelejteni soha!! :)
2014. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel!
2014. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan szerelem is van ami nem hagy nyomot az emberben? És úgy elfelejti az ember mintha soha nem is létezett volna? :(
2014. nov. 5. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nyom nélkül múlik el, nem szerelem.

Ha szerelem, akkor megvisel, ha vége.

Nem sokszor szerelmes az ember, hát jó, hogy kibukik.


Időt nem tudok mondani, de ma délelőtt tett fel valaki kérdést azzal kapcsolatban, hogy hogyan lehet felejteni-talán te voltál, kedves Kérdező.

Szóval ha rajta vagy az ügyön, és szerencséd is van, hamarabb, ha magadat sajnálod és elzárod a lehetőségek elől, akkor hosszú években mérhető (láttam ilyen nem egyet)

2014. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mit jelent az hogy elviselhetetlen volt?
2014. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem sok felejthető kapcsolatom volt. Sokról azt is hittem, hogy szerelem, s csak utólag derült ki, hogy lényegtelen kis momentum volt csupán. Ilyen az ember. Amíg benne van, nem tudja felmérni egy kapcsolat súlyát,mélységét, csak utólag, mintegy kívülállóként szemlélve.

Hogy kigyógyulni mennyi idő alatt fogsz, lehetetlen megjósolni. Nagyban függ attól, milyen típus vagy. Mélyen érző embernek nagyobb fájdalmat jelent minden szakítás, de szerintem csak így érdemes élni. A felszínes ember hamar túlteszi magát a dolgokon, de boldog sem lesz annyira.

2014. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És persze sok függ attól, hogy tényleg szerelem volt-e, és ha igen, mennyire. Mikor történt a szakítás?
2014. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban igazi szerelem volt és ráadásul be is teljesült,akkor soha sem lehet elfelejteni !Esetemben nyilván 28 év után veszít a hevéből,de az alap érzés ugyanúgy megvan még mindig !

A mi esetünk ,a feleségemmel ilyen ,szívesen beszélek róla veled magánban !Mindeneddigi év szép volt és most is az !!

51/F

2014. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!