Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretek egy fiut, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy fiut, de a legjobb baratnommel jar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 honapja nagyon szeretek egy fiut. Mindig vele almodok szinte. Elmondtam a baratnomnek. Es o ossze jott vele. Mert aki tetszik a Baratnojeinek azokkal ossze jon. Yx szerette a kempo tarsat. Ossze jott vele. Stb.. de en is bejovok a fiunak. A lannyal sem vagypk rosszba. A fiu is szinte a legjobb baratom. De mind ketten tobbet erzunk.:( mit csinaljak ?:ssss

#szerelem #barátság #Legjobb baratnom
2014. nov. 7. 07:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg azután jött össze a barátnőd vele, hogy elmesélted neki az érzéseidet, és ő nem mondta már akkor, hogy hát neki is nagyon tetszik, szereti, akkor nem a barátnőd többé!

Sajnos ebben a helyzetben a legbölcsebb dolog viszont, ha szereted a srácot, hogy kivársz. Ha tényleg ilyen pasiról-pasira szálló virág a "barátnőd", akkor hosszabb-rövidebb idő múlva másvalaki mellett lesz. Ha meg tényleg szeretik egymást, megszívtad, mert neked ott nincs keresnivalód. Vagy bosszúból/ önérzetből beleszólnál a kapcsolatuk a? Nem vetne rád jó fényt és hidd el, sokat nem is nyerhetsz vele.

Ha tetszel/szimpi vagy a srácnak, miért jár másik lánnyal? Hany évesek vagytok?

2014. nov. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az idő Neked kedvez, csak légy türelmes, ha szeretitek egymást a sráccal, Te ne csinálj semmit, Tartsd a jóbaráti kapcsolatot a sráccal, és kész. A lányt meg egye a fene, ha fontos neki a srác, ha nem, akkor meg úgyis továbbáll. ;)
2014. nov. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszelj a fiuval az erzeseidrol. Ha valoban kedvel teged, vonzodik hozzad akkor van eselyed. Egyebkent nem mondanam erre a lanyra hogy baratno volna, bar az is igaz hogy azt viszik akit lehet. Ezek alapjan a fiu sem szerethet teged, ugy ahogy te ot.
2014. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Panni vagy is a baratnom nem szereti. A fiu azert van vele mert mrgsajnalta. De biztosan tudom hogy szeret engem a fiu. :( adott is par jelet. 16 evesek vagyunkn es mielott nem.mondtam.neki h tetszik azt mondta h csunya stb..
2014. nov. 7. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Adj neki te is pár jelet és a srácnak kell elgondolkozni, h marad e sajnálatból a barátnőjével. Ez a sajnálós mese lehet kamu is, én maradnék a helyemen, nem most jött el számodra a nagy érzelemfelvállalásnak. Te szeretnéd, ha szerelmet vallanának a párosnak? Ugye hogy nem?

Első voltam.

2014. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Jelenleg az elobb verekedtem ossze az illetovel. Sokat nemsegitett . De azt hiszem mind kettot elfelejtem inkabb.
2014. nov. 7. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz ilyen lánnyal. Itt a barátnőd a kérdés, nem az, hogy elfelejtsd a fiút, hanem hogy elfelejtsd a barátnődet. Keress más barátnőt, aki nem tesz ilyet.
2014. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso.
2014. nov. 8. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!