Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes visszaszerezni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes visszaszerezni valakit, aki megutáltunk de utáljuk is és szeretjük is őt?

Figyelt kérdés

Két makacs ember nem fér meg együtt sokáig? Hogyan kezeljem a kitöréseit? A sajátaimat? Harmónikus kapcsolat titka?

Vagy hogy ne érdekeljen?



2014. nov. 8. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennek egy titka van ilyen esetben, hogy mindketten külön utakon folytatjátok...gondolom nem akkor szeretnéd ezt megtenni mikor már mondjuk van 1-2 gyerek...mert az már borzalom.
2014. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

még válaszokat várok..valami más megoldás csak van?

nincs gyerek.

2014. nov. 8. 11:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Először is azt kell eldönteni, hogy szereted, vagy utálod? Mert nem mindegy. Ha nem tudsz dönteni, akkor inkább várj még kis időt, míg komolyodsz kicsit. Mert ez gyerekes ez a nagyfokú duzzogós stílus. Előbb nőj fel.
2014. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kompromisszum. Elnézitek egymás hülyeségeit, de kölcsönösen! Sajnos hasonló cipőben járok, de az én sztorimnak nem lesz heppyend a vége. Én próbálok változni, de arról nem tehetek, ha a másikat alapból idegesítem. Van ilyen is, de ha mindketten akarjátok, akkor szerintem összejöhet.
2014. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ő is ilyen duzzogós.. most utál engem mert megmondtam a véleményem. mert egy elkényeztetett nagyképű egoista volt és az is.. de néha szeretni való is amikor éppen olyan.

Folyton ezt csinálta összejöttünk majd szakítottunk.. már én se tudom mit érzek..:/ de rossz is nélküle.

Felnőtt vagyok.

2014. nov. 8. 12:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolatra nem jó esteleg barátkozni,mert állandóan minden szarért szakítanátok.
2014. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te vagy az L.O.?


Figyelj nem vagyok duzzogós meg elkényeztetett, csak elegem lett abból, hogy folyton megbántasz, és olyannak állítasz be amelyen nem vagyok. Egy kicsit meg mindenki egoista, önző... Ha nem az lenne, kipusztult volna az emberiség az őskorba. Szóval ez biológia. Olvasd el az önző gén c. könyvet és érteni fogod:

[link]


Én is hasonlóan érzek amúgy irántad. Szoktam rád gondolni, meg szertnélek átölelni. :( De mind 1. Lehet igaza van azoknak akik írták, hogy inkább csak barátok maradjunk, mert csak veszekednénk sajnos. :'(


Ha nem te vagy. Akkor kérlek hagyd figyelmen kívül amit írtam.

2014. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én vagyok B.E. :)


Igen igazad van én is önző vagyok kicsit.Válaszoltam neked.

2014. nov. 8. 14:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Ok. Akkor majd ott folytatjuk :)
2014. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre kérsz egy hülye választ? Vagy inkább egy őszintét…?
2016. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!