Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megjelent a barátnőm exe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tatomuzik kérdése:

Megjelent a barátnőm exe. Velem van, velem maradt. De vajon szeret?

Figyelt kérdés
Nagyon magam alatt vagyok, a párommal Aki mellesleg életem szerelme.9 hónapja vagyunk Eggyütt. Szinte minden szabadidőnket együtt töltjük, eggyütt fekszünk, eggyütt kelünk. De ma az exe fel utazott hozzánk. Eggyütt mentünk ki elé az állomásra, és pár óra elteltével, szétt váltunk, én haza, ők haza együtt. Este mikor ujból találkoztam barátnőmmel, elmondta, hogy még érez valamit a srác iránt. Nemtudom mit tegyek. Tudnátok segítteni nekem? Előlreis köszönöm.

2014. nov. 8. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
exe? Akkor próbáld meg elindítani!
2014. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eléggé tapintatlan barátnőd van...
2014. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Egy senki. ***** válasza:
Hogy te mekkora egy balf.sz vagy te jó ég!!!!! xD
2014. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az semmiképp sem jelent jót ha azt mondja érez még iránta valamit..mindenképp tisztázd vele a dolgot, döntse el hogy kit akar, mert ez neked így nem jó..
2014. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Egy senki. ***** válasza:
Érdekes estig kettesben voltak otthon és mit csináltak kártyáztak vajon???!!! Ne légy már töketlen vágd ki a csajt a francba mert kutyának néz téged!!!
2014. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csomagold be és csinálj belőle rar fájlt.
2014. nov. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem csalt meg.igazábol a barátnö azt mondta , hogy kötődig hozzá,valamilyen szinten.
2014. nov. 9. 08:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi,hogy hogyan tudnám a multon átt segítteni.
2014. nov. 9. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!