Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal összeköltöztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal összeköltöztünk, viszont fél év után kiderült, hogy megcsalt, így ott kellett hagynom. Ő az albérletben maradt, jól érzi magát és éli életét. Ha nem lettem volna, eszébe se jut el költözni. Engem ez idegesít, mit tegyek? 27

Figyelt kérdés
ha nem lettem volna, belőle nem lett volna semmi.. miattam nem iszik több éve.. ha nem vagyok, otthon marad az anyja nyakán és a hétvégéit a kocsmába tölti, nem érdekelte semmi. most meg munkahelye van, külön él, az új barátnőjének jó dolga lesz, így ismeri meg. engem idegesít, h "felemeltem" és mégis külön váltunk...
2014. okt. 26. 20:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Vagyunk ezzel még egypáran....Én összeraktam más meg élvezi...:S
2014. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Visszacsúszik, nyugi! ;)
2014. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ha idegesít akkor még nem léptél túl rajta. Foglalkozz a saját életeddel, a céljaiddal és éld az életed. :)
2014. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 RRR ***** válasza:

van ilyen

nézd azt,hogy nem egy gyerek után derült ki


éld a saját életed és ne rágódj múlton

2014. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nemtudom... mióta velem normális volt, sőt egyre normálisabb...sztem ilyen marad, főleg ha talál egy rendes lányt és szerelmes lesz
2014. okt. 26. 20:23
 6/21 anonim ***** válasza:
Elég szar érzés lehet! ha nem lenne barátnőm megismernélek szívesen! 30F
2014. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha volt valami anyagi hozzájárulásod is ehhez, legfeljebb kérd vissza tőle. Sajnálom.
2014. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
# 3 vagyok, én is segítettem az exemen, jobb munkája lett, céltudatosabb lett, szeretett volna bizonyítani, stb. Azóta már nem vagyunk jobban, de én örülök annak, hogy segítettem neki. 27 éves vagy, én nálad fiatalabb lány, lépj tovább....
2014. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Te hagytad ott...


Nem tudsz mit tenni, fogadd el! Attól, hogy "felemelted", még nem volt a tulajdonod.

2014. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nekem is vannak ilyen ismerőseim. hát ez van. szerintem nem ismerted elég jól a férfit. Ő pedig örült h hozzá szol vki és adta magát elején.
2014. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!