Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy vannak időrendi sorrendbe...

Hogy vannak időrendi sorrendben az itthon is megjelent Batman: Hush (Képes Kiadó) képregényes könyvek, és a Hush visszatér (Képes kiadó) széria befejezetlen marad/maradt (mert csak 2 számot látok)?

Figyelt kérdés
Nem tudom sajnos, hogy milyen sorrendben olvassam őket, és milyen sorrendben vásároljam meg a Hush (1,2,3) Hush Visszatér (1,2) Hush Szive képregényes könyveket amik a Képes Kiadó jóvoltábol jelentek meg itthon. És nem vagyok vele tisztában, hogy a Hush visszatér széria befejezetlen maradt-e itthon vagy külföldön mert csak 2 részét látom mindenhol és hallottam ilyen pletykákat. Köszönöm előre is .

2014. okt. 29. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Épp olyan sorrendben jelentek meg, mint, ahogyan megírtad:

-Hush (1,2,3)

-Hush visszatér (1,2)

-Hush szíve

Nem maradt befejezetlen egyik kötet sem.


Amúgy nekem van éppen eladó Hush 2. kötetem + pár amerikai New 52-es Batmanem (2011-es sorozat) + sok más egyéb is....Ha érdekel, írhatsz privát üzenetet.

2014. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!