Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akarhat a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat a csaj?

Figyelt kérdés

Egyik haveromnak a húgáról lenne szó.

Pár éve egyszer-kétszer karolva sétáltunk , haveromat ez nagyon zavarta. Így hagytam is nem volt semmi komoly.

Akárhányszor találkozunk mindig ő köszön először.

Tegnap beszélgetünk és mondta hogy " Be fogom a szádat" Meg kérdeztem tőle hogy mivel? "Zoknit nyomok a szádba" Válaszoltam rá hogy: Azt hittem rá ülsz a számra. Nevetünk itt egyet. Mondtam neki hogy én is be tömöm a te szádat. Meg kérdezte hogy mivel? Mondtam neki hogy a farkammal. Kérdezte tőlem hogy segítek e neki tanulni. Tegnap este még találkoztunk itt is köszönt. Ülünk haverokkal és oda jött a barátnőével. Hogy szeretne tőlem kérni egy szívességet. Fotózzam le őket a barátnőével. Mondtam neki hogy okés de csókolózzatok. Nem csókolóztak de azért le fotóztam őket.


Szerintetek akarhat valamit a csaj?:)



2014. nov. 10. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Járni akar veled.
2014. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem biztos h szeretne többet is, lehet h havernak tart csak és ezért viccelődik veled vagy kért meg a fotóra, de mindenesetre szerintem ismerkedj vele tovább és majd meglátod h szeretne-e többet ;)
2014. nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azta
2014. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!