Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit akarhat még tőle?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akarhat még tőle? Tönkretette a csaj az életét, és ő csaj végett, tönkreteszi a sajátját! Mit tehetnék még érte?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Van egy haverom, akit kb 2 éve ismertem meg. Akkor még volt barátnője, és mindig írta hogy folyamatosan veszekednek, meg nem tudnak egy programot csinálni ketten, mert egy rossz szó és megint el van rontva az egész. Ő 23 éves, a barátnője 19. Ha jól tudom több mint 3 évig voltak együtt. Olyan egy éve szakíthattak végleg, a csaj másnap már pasizott, meg minden, a srác meg nem tudott magával mit kezdeni.Akkor egyre többet beszéltünk, telefonon vagy interneten, és majdnem minden nap full részegre itta magát, elkezdett drogokat szedni, gyógyszerezte magát. Nem tudtam megérteni ez neki mire jó, aztán nem sokkal később mi összejöttünk. Akkor nagyjából vissza állt a régi kerékvágásba, csak a piálással nem hagyott fel, és nem igazán érdekelte, hogy én vagyok neki, ment a haverjaival majdnem minden este. Aztán idővel megtudta hogy a csaj összejött az egyik jó ismerősével, és megint visszazuhant az előbbi állapotába. Akkor ő szakított velem,mert nem engem szeretett, én meg nehezen de felfogtam. De a barátságunk megmaradt. Most meg egy hete, felhívott full boldogan, hogy a csaj találkozni akar vele, és mindent megbeszélni. Mondtam neki hogy ne legyen már ilyen hülye, hogy eddig egyáltalán nem is érdekelte mi van vele, meg miatta kezdett el úgymond drogozni, és...én nem tudom mit eszik ebben a csajban, meg miért menne mindig vissza hozzá, ezer másik lány van, ő meg sok eséllyel csak játszik vele, semmibe veszi az érzéseit, és majd csalja tovább. Mit tehetnék érte? Nem tudok vele már beszélni, de nem szeetném, ha kicsinálná magát!
2011. jún. 28. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell féltékenykedni, fogadd el a döntését, és ha úgy van állj mellette, barátként többet nem igazán tehetsz érte. Tudom hogy marha nehéz, meg szerintem még szereted is, de sajnos többet nem tehetsz. Legyél mellette a bajban, csak megjön az esze, és rájön, hogy ki az akinek fontos (te). Sok sikert!
2011. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ő döntése, ha tönkre akarja tenni magát. Gondolom, a szakítás is a lány ötlete volt.
2011. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!