Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akarhat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat? Legyek résen?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy sráccal, eddig 5x találkoztunk. A 2. randi óta kézen fogva sétál velem.

Viszont még nem feküdtem le vele.

Ő azt mondja hogy nem csak szexelni akar velem, viszont nem tudok rajta kiigazodni, rendes velem, már kérdeztem tőle hogy hogy tervezi a továbbiakat, vagy egyáltalán mit akar. Erre az volt a válasz hogy nem tudja... de nem csak szexet.

Ilyenkor mi van ?! Mire számítsak szerintetek? :S Mert én már nem tudom.

Nem tudok hinni neki valamiért, de azért elmondhatná, ha csak párszor szeretne dugni és kész...mert akkor nem élem bele magam annyira a dologba. De így hogy nem mond semmit... nem tom mit akarhat. :S

Vagy csak fél hogyha elmondja az igazat akkor nem fogok vele lefeküdni....ami azért egyáltalán nem biztos még, csak nekem időre van szükségem ilyen téren egyenlőre.



2014. febr. 16. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Legyél résen ... A résed készen !!!!
2014. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A srác lehet csak spontán és nem akarja túlagyalni a dolgokat. Majd alakul ahogy alakul, a lényeg, hogy jól érzitek magatokat és nem kellene elrontani azzal, hogy jaj vajon most úristen mi lesz. Majd alakul, csak haladni kell és élvezni amit lehet. Nem mindenki komplett 10 évre lebontott haditervvel szokott felkészülni minden lányra. De ez nem jelenti azt, hogy nem hosszútávon terved veled.
2014. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

jóhm. Viszont én így nem tudok valakivel lefeküdni hogy nem tudom mit akar. :S Inkább mondja meg hogy "na kisanyám 2 menet és pá" vagy valami...

mert az sokkal szarabbul esne ha eljárnánk dugni 1 hónapig, hiteget meg minden, aztán meg közli h bocs de elég lesz...vagy csak simán hülyének néz és közben más csajokat is fűz én meg tökre oda lennék érte ő meg kb kiröhögne a hátam mögött.

2014. febr. 16. 19:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha csak szexre kellenél neki, már bepróbálkozott volna, de nekem a kérdésedből az jön le, hogy te csak szexet akarsz. Akkor ne járj ezzel a fiúval, mert ő valódi kapcsolatot szeretne, ne használd őt ki, ne játszd ki őt csak azért hogy tudj valakivel..
2014. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Be is próbálkozott, de nem hagytam magam neki... sőt, folyamatosan próbálkozik, mondjuk nem olyan erőszakosan (kicsit csodálkozom is hogy miért nem rámenősebb)
2014. febr. 16. 19:43
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
És szerinted szex nélkül hogyan döntse el, hogy akar-e tőled többet? Ott dől el minden!
2014. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ha valakinek csak szexre kellek ott már rég bajok vannak...
2014. febr. 17. 09:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te is azt akarod, hogy szexre kelljél neki. Eddig minden második mondatod a szexel, meg a dugással volt tele.
2014. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te jó hülye vagy kérdező. Nem mászott még rád, nem akart megdugni és attól tartasz, csak meg akar dugni??? MI VAN???

A srác nem akarja elkapkodni, nem akarja elrontani, valószínű komolyan érdekled és te ebbe is ezt látod bele? Jó szar tapasztalataid lehetnek a férfiakkal. :S

2014. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!