Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan erhetnem el hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erhetnem el hogy a baratnom szerelmes legyen belem?

Figyelt kérdés
Lehet hogy kicsit h*je kerdes , de azt monta hogy szeret, de eddig csak egy szemejbe volt szerelmes es azt szeretnem elerni hogy belem is szerelmes legyen, mivel en mar szerelmes vagyok bele. Szerintetek mit tehetek ennek erdekeben?

2013. ápr. 22. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajna tanácsot adni nem tudok, mert velem is hasonló a helyzet, csak épp én azóta már szakítottam a pasimmal, mert egyszerűen nem volt képes túltenni magát a volt barátnőjén, pedig szeretett engem, csak épp nem volt szerelmes! :(
2013. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elöször is barátkozz meg az "ly"-vel... Aztán , ne eröltesd a dolgot , ha érdekesnek tart akkor vonzódni fog hozzád ha teszel érte ha nem... De ha nincs benned semmi akkor bármennyire pedálozol észre sem fog venni, nemhogy beléd szeressen.
2013. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és 20/L :)
2013. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg hülye a kérdés mert még magyarul sem tudsz helyesen írni.
2013. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!