Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két évig voltunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két évig voltunk együtt barátnőmmel de szakítottunk és hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 évig voltunk együtt a barátnőmmel jól elvoltunk szerettük nagyon egymást és a szex is nagyon jó volt. De egy idő után rájöttünk h nincs sok közös bennünk. Én a testépítés felé orientálódok ő pedig a ruha tervezés felé. Próbáltunk ezzel nem foglalkozni de nehéz volt h teljesen mások vagyunk. Folyamatosan romlott a dolog néha meg is bántottuk egymást és végül szakítottunk. Azóta eltelt 1 hónap amíg nem is beszéltünk és hiányzik és érzem h én is neki. Mit tegyek?

2014. nov. 10. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem beszéltetek honnan tudod, hogy hiányzol neki?
2014. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Ilyenkor a 2 legjobb dolog!

Bele borulsz a tanulásba, ha nem tanulsz akkor kezdj el valami komolyat! Vagy kezdj el jó bulikba járni

sokat ismerkedni..

2014. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Ránts rá háromszor és megnyugszol.
2014. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor beszelj vele
2014. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

23/L vagyok, abszolút megértelek. Az én kapcsolatomnak 2 hete lett vége 8 év és 2 és fél év jegyesség után. telefonon szakított és letörölt, letiltott mindenhonnan, az ok: "nem szeret már annyira". Azt gondolom, ennyi idő után te sem és én sem ezt érdemelnénk, a nulla kommunikációt, de talán jobb így... Persze nagyon nehéz, hogy nem halljuk a hangjukat, nem tudunk róluk, de talán itt az idő felejteni. Könnyen mondom, még mindig szenvedek, próbálok ismerkedni, de senki nem érdekel és nem is akarok újra csalódni. Őszintén azt tanácsolom neked, hogy ne keresd őt, ha ő sem keres, mert azzal csak egy eszközt adsz a kezébe. Hidd el, ha szeret, ha igazán szeret, akkor keresni fog... Én is ebben reménykedem, de közben muszáj próbálni túllépni, elkezdeni másfelé orientálódni, belemerülni hobbikba, stb. Ekkora csalódás után a mottóm: ha igazán szeret, tényleg keresni fog. Viszont ne alázd meg magad, nagyon nehéz kibírni, de ne tedd! Meg fogja még bánni, ha tényleg szeret még. Kitartást!!

2015. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!