Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves vagyok, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, a barátnőm 14.4 hónapja vagyunk együtt de már 3x szakítottunk. Bővebben lent. Segít valaki?

Figyelt kérdés
Nos, 2 hónapja barátnőm elment nyári táborba ahol 'felelsz vagy mersz' közben megcsókolt egy másik fiút. Ezután szakítottunk, de adtam neki egy utolsó esélyt. Tegnap viszont megint összevesztünk. Múlthét szombaton volt a szülinapja. Vettem neki nyakláncot, rózsát, csokit. És azt mondja nem tudunk talizni mert az anyja nem engedi. Mondtam neki hogy majd én átmegyek erre közölte hogy NINCS OTTHON. Ráadásul eltilt a haveroktól, mert van köztük 2 lány is. Nem értem miért nem bízik bennem. Legjobb haverom (16) és neki a barátnője (17) mindig velem van. És ez zavarja. De ha felajánlom neki hogy átmegyek hozzá, ne legyen egyedül, akkor azt mondja nem kell. Szóval tegnap kidobtam, elegem lett ebből. Most könyörög egy új esèlyért. Szerintetek megérdemli?

2014. aug. 2. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára. de ezt meg is kell beszelnetek!
2014. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát kompromisszumokkal esetleg. Mondjuk, hogy hagyja el a hisztit, mert nem tettél semmi olyat, amiért ne bízhatna benned, ellenben vele. Közöld vele, hogy nőjön már fel, mert ez gyerekes viselkedés.
2014. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Öngyilkossággal fenyeget... Mondtam neki hogy nőljön fel mert ezzel a való életben semmire se megy. Most haverom csaja (egyik legjobb barátnőm is egyben) próbál neki segíteni. Tippeket ad neki és el akarja érni hogy változzon meg
2014. aug. 2. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hát jó lesz ha eléri nála, mert máskülönben nem éri meg újra összejönni vele. Találsz jobbat hidd el ;)

(második voltam)

2014. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted fogadd vissza,de mond meg neki a feltételeket h ne riban_coskodjon és állítsa le magát:)
2014. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj neked nem oszt és nem szoroz ha megöli magát szóval mond neki ezt "ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz" :D legalábbis én ezt vágnám neki oda ;)
2014. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy fenyegetésnek nem engedünk. Hidd el, jobban jársz, ha megszabadulsz az ilyentől. Egyrészt éretlen, másrészt komolytalan, harmadrészt bizalmatlan. Oké, lehet, hogy szép, meg amúgy tud aranyos is lenni, de igazából semmi nincs meg benne, ami egy rendes párkapcsolathoz kell.

Kezdjük ott, hogy egy kapcsolat a bizalomra épül. Ez nálatok legkisebb mértékben sincs meg, kezdve ott, hogy eltilt a haveroktól.

... de ő azért játékból megcsal ugyebár. Erre csak annyit tudok mondnai: senki nem kötelezte, hogy végigcsinálja a játékot. Aki tényleg szeret - még ha csak 14 éves is - előbb száll ki, mint hogy meg kelljen valakit csókolni. Ebből is lerí, hogy éretlen, és ráadásul még nem is a leghűségesebb.

Éretlen és komolytalan, ráadásul még nem is őszinte, márpedig az tényleg az alap lenne.

És akkor még mindennek a tetejében egy követelőző hárpia is. Öngyilkossággal fenyegetőzni? Nekem (szerencsére csak) egyszer volt ilyen lánnyal kapcsolatom, amikor rákezdett a fenyegetőzésre, közöltem vele, hogy ez volt az a pont, ahol végleg elvágta magát. Nem akarom most hosszasan fejtegetni, hogy miért, de ez igen csak éretlen, ostoba, veszélyes és önző lépés a részéről. És ha ezután mégis visszafogadod, csak a fejedre fog nőni. Hiszen egy kis hisztivel meg fenyegetőzéssel bármit elérhet ugye.


Persze a végső döntés a tiéd, és szerintem az érzelmeid alapján dönts (bár ahogy meséled, nem érzem azt, hogy ez egy mindent elsöprő szerelem lenne), de szerintem jobban jársz, ha nem folytatod vele.

2014. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék: akit említettem csajt, miután harmadjára is öngyilkossággal fenyegetőzött, bejelentettem a rendőrségen (msn beszélgetések megvoltak, szóval...) akik egyből egy járőrt odaküldtek, onnantól valahogy nem volt kedve újra összejönni velem. Egyébként jó szándékból szóltam a rendőrségnek, mert tényleg nagyon hitelesen fenyegetőzött. Szóval nem kiszúrásból tettem...
2014. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!