Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez kihasználás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kihasználás lenne? Megtehetem?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, aki rajong értem. Több jel is utal erre, például amikor a barátnői elmondták nekem, hogy imád, ő is hallotta, és nagyon elvörösödött, utána jól leszidta őket. Meg amikor egyszer az előttem lévő padban ült, kicsit ráládtam a füzetére, és a nevem benne volt. Sokszor azt is észreveszem, hogy engem néz. Én is nagyon szeretem őt, csak egy kicsit visszahúzódóak, csendes tipusúak vagyunk mindketten, és így még nem is nagyon beszélgettünk. Néha szoktam látni őt egyedül, az egyik hozzánk közel lévő buszmegállóban. Szerintetek nem volna fura csak úgy odamenni, és megölelni? Én nagyon szeretném, és szerintem ő is. Vagy túl korai lenne? Szerintem jól ismerjük egymást, már 2 éve osztálytársak vagyunk.

2014. nov. 11. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem kihasználás.

Megtehetni megteheted, de szerintem fura lenne csak úgy megölelni. Először menj oda és beszélgess vele.

2014. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

de ebben mi a kihasználás,hogy ha te is szereted őt?

csak bátran, hajrá, legyetek boldogok.

azt hittem az elején, hogy úgy folytatod, hogy óóó nekem annyira nem jön be, de annyira imád, akkor most kicsit szórakozzak vele vagy ilyesmi.

de nem erről van szó, hogy lenne már kihasználás. most, hogy tudod, hogy te is bejössz neki, lehetsz egy kicsit bátrabb, biztosan a lány is fog örülni neki.

2014. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oks, odamész, megöleled. De még annyit sem mondasz, hogy fapapucs? Előbb-utóbb úgyis el kell kezdeni beszélgetni.
2014. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem:

- elvileg tetszel a lánynak

- ő tetszik neked

- meg akarod ismerni

Nem látom ez mitől lehetne csak egy kicsit is kihasználás :)

Ha meg akarnád dugni és ott hagyni, akkor az már az.


Egyébként szerintem igen, furcsa lenne odamenni és megölelni, főleg ha meglepni akarod.

Engem hasonlóért egyből t*kön rúgtak, pedig barátnőm volt csak megijedt h ki az :)


Inkább csak menj oda, köszönj neki, kezd el vele bszélgetni. Megismerés legegyszerűbb módja a beszélgetés :) csak lazán, semmi para ;)

2014. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jaj,dehogy is!!Ez nagyon cuki lenne tőled!Csak ne vidd tulzasba mert meg a csajszi szive le al toled ;)
2014. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PearlDiver ***** válasza:
Ne feltétlenül ölelgetéssel indíts, de az alapötlet teljesen jó! Hajrá!
2014. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!