Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első kapcsolat. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve ismerjük egymást, de alig egy hete vagyunk együtt. összevesztünk és neki szakításnak minősült. az egyik barátnőm elég jól ismeri és azt mondja hogy ne jöjjek vele újra össze mert nem szeret.. de én szeretem őt, és nem tudom mit tegyek.. azóta már egyszer beszéltünk facebookon, de élőben akar velem beszélni. a barátnőmnek viszont azt írta hogy minek jönnön össze velem mikor mindenen megsértődök.. segítsetek kérlek!! (14/l)

2014. nov. 12. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszelj vele. En azt is el tudom kepzelni, hogy a baratosnednak is bejon a srac. Minek beszelget vele olyan melyrehato dolgokrol? Egy ev alatt nem ismerted meg elegge, hogy tudd mikor hazudik? Egy probat szerintem meger!
2014. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocsánat de szerintem hagyd a dolgot. Ha csak egy hetet bírtatok ki akkor nem igazán gondolom hogy lehetne a dolog komoly. És persze ha neked ezt mondta neki meg azt akkor ne is nagyon érdemes érte küzdeni.
2014. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!