Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy ne hiányozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne hiányozzon annyira?

Figyelt kérdés
A pasimmal 2-3 naponta tudunk találkozni és szörnyen hiányzik már akkor is amikor elköszönünk mert tudom h nem fogom látni utána pár napig. Viszonylag fiatal vagyok és szüleim nem örülnek ennek a kapcsolatnak mert szerintük korai (ezzel kapcsolatos megjegyzés nem érdekel). Nem tudunk minden nap találkozni pedig még az is kevés lenne! Mit csináljak h ne hiányozzon annyira?

2014. nov. 12. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy puskát, dobáld fel a tányérokat a levegőbe és lövöldözd őket. Most hirtelenjébe ez jutott eszembe.

Vagy pedig vegyél nyuszikákat is és üldözd azokat.

2014. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szökj meg vele.
2014. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne ess abba a hibába,h a napjaid köré építed , mert azzal azt éred el,h tőle fogsz függeni. Ez olyan lesz,h a boldogságot csak is kizárólag ő fogja jelenteni ,és ha netán vége lenne,akkor nagyon nehéz lesz nélküle boldognak lenned.

Én sajnos beleestem ebbe a hibába, a volt barátom olyannyira hatással volt rám,és olyannyira csak köré építettem a napjaim még gondolatban is ,h mikor vége lett akkor depressziós lettem..... fura ezt leírnom,de az voltam, és most rá fél évre már,azt hiszem könnyebb,sokkal, de akkor nagyon nehéz volt.

Ezt most csak azért írtam le,hogy lásd ,milyen hibába lehet esni. Próbálj arra gondolni,hogy milyen jó,hogy van Ő neked,becsüld meg , és fogadd el ,hogy ilyen időközönként találkoztok. Semmi nem rosszabb annál,mint amikor valakinek érzed a hiányát,és tudod,hogy többé már nem lehetsz vele.

Légy tudatos !

2014. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Irigyelem a problémáidat.

Foglald le magad! Tanulj mondjuk, hogy a szüleid véletlenül se tudjanak belekötni abba, hogy a párkapcsolatodnak az iskolai eredményeid látják a kárát. Vagy nézz szeletelős horrort, menj ki a kertbe levelet gereblyézni, járj el jógázni, tanulj meg mézes krémest sütni, olvasd el huszonhatodjára is az Alkonyat trilógiát! Valamit muszáj lesz kezdened magaddal, mert ha egyikőtök elutazik hosszabb időre (2 hetes nyaralás, ne adj isten külföldi tanulmányok - középiskolás kortól már lehet róla szó) akkor komoly bajban leszel.

2014. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én és a barátom kéthetente látjuk egymást... Skypoljatok és telefonon beszéljetek. Hidd el egy idő után megfogod szokni. És tényleg ne függj tőle. Nem tudom hány éves vagy, de próbáld a tanulással elterelni a figyelmed.És esténként beszéljétek meg a napot. Hidd el tudom milyen nehéz....
2014. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!