Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Össze vesztem a baratnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vesztem a baratnőmmel es fogalmam sincsen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok... 16 eves vagyok es 1 évvel fiatalabb a barátnőm... 2 honap utan szakitottunk... Meghozza azert mert attol retteg hogy megcsalom... Nem tagadom eleg nepszerű vagyok de sose tennek ilyet... Es haragszik ram mert tul sok lannyal vagyok jona es sokkal beszelgetek... Es multhetre betelt neki a pobar es azt monsta nemtud tovabb ugy elni hogy attol kell felni mikor csalomeg... Igazabol ez a kapcsolatunk eleje ota megy... Mindig ettol felt... Tudom hogy szeret mert mai napig ezt mondja de nem tudom hogyan bizonyithatnek neki... Mikor 2 honaposakettunk vettem neki egy nagy csokor rozsat es irtam neki egy levelet amibe leirtam hogy csak ot szeretem es annak orulnek a legjobban a vilagon ha elhinni nekem hogy sose csalnam meg... Rzt pont azert csinaltam mert ereztem hogy szakitas lesz es bizonyitani akartam... De mikor oda adtam neki mar akkor olyan kedvetlennek tunt... el tudom kepzelni hogy pont akkoe akart szakitani... Megis mit kene tennem? Mindig oszinte voltam vele... Meg talan kicsit tul oszinte is mert minden csajos dologot elmeseltem pont azert hogx mrgbizzom bennem... Tudta a facem jelszavat latta hogy milyen csajnak mit irok... Egy dolgot nem tagadok le flörtölgettem par csajjal... De sose csaltam mrg... Tudom hogy neki ez is rosszul esik de csak most vettem magam eszre.... Barmit mondok neki nem akar uj eselyt adni... Azt mondta megerdemelnek egyet de a volt baratjaval majdnem ugyan ez volt es mindig adta az uj eselyeket amig megnem csalta... Nem tudom meggyőzni... Segítsetek kerlek

2014. nov. 12. 22:29
 1/3 anonim válasza:

Hat ne haragudj.. ez azert gaz h ugy flortolgetsz mas csajokkal mondjuk fb-n h az o is olvashatja...

neked milyen erzes lenne ha o flortolgetne pasiknak??

Vagy inkabb a pasik o neki?? Es a baratnod meg engedne is???

nah? Gondolkozz el rajta legyszives.. es rajossz h forditott helyzetbe te sem lennel kulonb.. ha meg "megis" eleg problema.....

2014. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb ugyan ezt monda el nekem o is mikor szakitottunk.... Bevallom keson vettem magam eszre... Talan tuk keson... De rajottem... Es tobbet nem ks tenmem
2014. nov. 12. 22:47
 3/3 anonim válasza:
Meg ha annyira fontos neked akkor talan hanyagold a tobbi lanyt.
2014. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!