Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak, ti hogyan fogadjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tunderoza kérdése:

Ferfiak, ti hogyan fogadjatok ha a no vallja be a szerelmet nektek, es ti csak kedvelitek az illetot?

Figyelt kérdés
ugy ertem megbecsulitek,hogy el merte mondani,es vigyaztok utana hogy meg ne bantsatok,vagy elutasitoan viselkedtek,esetleg kinosan erzitek magatokat?
2013. dec. 9. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megraknám persze csak a hecc kedvéért...
2013. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
micsoda finomlelku,romantikus ficko vagy:)
2013. dec. 9. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen megbecsülöm,hogy mert lépni és,hogy mert beszélni erről!

Vigyázok,hogy ne legyen neki kellemetlen és ne bántsam meg.Mivel kedvelem így nem érzeném magam kínosan.

2013. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kedvelném és szerelmet vallana és nem lenne más a képben, én adnék egy esélyt neki, mert miért ne. :) Ha nem lenne szimpatikus, megmondanám, hogy nem az esetem és ennyi.
2013. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!