Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet túltenni magunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túltenni magunkat egy 16 hónapos kapcsolaton? Szeretem még mindig, de megalázott.

Figyelt kérdés
Alaptalan gyanusítgatásokkal történt a megalázás. Nem erőszakos vagy verekedős!

2014. nov. 13. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Új pasi/csaj meghódításával..
2014. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16 hónap? Nekem 10 év! Hasonló szitú! Túl lehet,hidd el!! Csak képzeld ezt mit szeretsz azon,aki megalázz!? Erre vágysz? Lépni kell,én is azt teszem! És hidd el boldogabb leszel!
2014. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meggyőzöd, hogy alaptalanul gyanúsít, rendben lesz minden. Én is ilyen voltam a barátnőmmel, és tanultam a dolgokból. Sajnos nem tudom még, hogy mi lesz a vége.
2014. nov. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ennek mindenhogyan vége. Kiderült, hogy ő csak tűrt mellettem. Hát mostantól szabad mint a madár! Mindent alárendelt a "kapcsolatunknak"!

Hát, legyen nagyon boldog, de már mással!

2014. nov. 14. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi baja volt veled, akkor menjen és találjon olyat aki a megfelelő neki!
2014. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted, hagyod ha alázzon tovább!!!
2014. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos hagytam, hogy folytatódjon, de mostmár végleg vége!!!!
2014. dec. 30. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!