Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még értelme "harcolni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme "harcolni" ezért a szerelemért? (bővebben lent,27/N)

Figyelt kérdés

sziasztol! Egy hónapja szakított velem a barátom, egy év után, elmondása szerint azért, mert nem bírt elviselni, hogy annyira nagyon szerelmes vagyok belé, ő pedig belém nem az. Nagyon szerette az odaadásom, a gyengédségem,de egy idő után elkezdte idegesíteni. Azt mondta, vele lehet a baj. De azt is mondta ugyanakkor, hogy nem szereti bennem, hogy már-már kislányosan rajongok érte, és látja rajtam, hogy én is szeretném, ha ő is úgy odáig lenne értem, de ő nem akar senkiért se rajongani. Azt mondta, a szerelem még nem gond, mert egy hosszútávú kapcsolatnál az úgyis elkopik, valahogyan mégse tud elviselni, mert idegesítem. De nem tudja megmagyarázni miért, illetve sok lenne, körülményes, meg nen törődjek vele, mert nem bennem van a hiba. Nekem ez nagyon rosszul esett mind. Egy hónapja ennek, én visszaköltöztem a nővéremhez, a szerelmem azóta nem írt, nem keresett, nem hívott. Én egyszer felhívtam mi újság, elmondta, h megvan, de nem kérdezett felőlem semmit. Rengeteget bőgtem az utóbbi időben, önmarcangoltam. Nem jutottam semmire. Egy hete a fülembe jutott, hogy nagyon szenved ő is, bánja az egészet. Azt hittem, most végre felhív majd, hogy beszéljük meg, de nem így történt. Felhívtam, de nem mondtam el, mit tudtam meg, csak megkérdeztem megint ugyanazt, hogy van, mi újság...de semmi extra, csak ami először volt, megvagyok, dolgozok sokat, mint mindig. Tudtam, hogy a munkájába fog menekülni. Nem tudom, mit tegyek. MEgszakad aszívem, de egyszer már idobott, és különben sem tudom, hogyan szerezhetném vissza.

Ötletek? Esetleg abban, hogyan felejtsem el? Hiába kötöm le magam, nem tudom elfogadni, hogy vége. Azaz próbálom, de nem megy.



2014. nov. 14. 00:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, hogy a párom -volt párom - is 27 éves, ha ez számít.
2014. nov. 14. 00:49
 2/11 anonim válasza:
Képzeld velem ugyanez történt 4 év után :( annyira elkeserítő én pl. teljesen depressziós lettem én is küzdeni akarok érte,de az az érzésem hogy esélytelen és csak magunkat áltatjuk 19/L
2014. nov. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van az női szeretet, ami majdnem imádat.

Ismerem, volt benne részem.

Akartam, és sajnos lemondtam róla.

És speciel azért, mert összejöttem egy szebb lánnyal.

Tudtam, hogy ő nem fog úgy szeretni, de sajnos én őt jobban szerettem. Elég sokáig kísértett a múltja, de elfeledtem.


Sajnos nem tudok nektek mit tanácsolni, ismerem ezt az érzést. De pasiként néha egy szebb, vonzóbb test többet ér, mint a lelki dolgok. Gyötörtem magam emiatt sokat.

Én se hittem el, hogy az új barátnőm szinte le se szar, nekem kell teperni, de így lett, és mégis megőrültem érte. másik sajnos manapság eszembe se jut, csak ha így valaki felhozza. Sajnálom, de nem ő volt az igazi.

Mellékesen, már férj és feleség vagyunk, az utóbbi csajjal, aki semmit se tepert, nekem kellett meghódítani, de megérte!

Sztem ne adjátok fel soha, bár könnyű prédák lesztek, hátha valakinek ez a favorit.

2014. nov. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért idegesítetted,mert vagy kiábrándult belőled,vagy már megfojtottad a szereteteddel,vagy eleve sajnos a te érzelmeid voltak erősebbek.


Jobb,ha túl lépsz. A leírásod alapján te ragaszkodtál hozzá,ő meg nem volt érett a kapcsolathoz.


Ne legyél már szánalmas, hogy még vissza akarod magad könyörögni!!!!Nem vagy te kiskutya.

2014. nov. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4-es: igaz, +1
2014. nov. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem is akarom magam visszakönyörögni, az megalázó lenne, de reméltem, van más megoldás, valami ötlet, hogy ha ennyire bánja, és ő is ugyanígy szenved, újrakedhessük. Külsőségeken biztos nem múlt, messze nem vagyok rút kiskacsa, ezt magam is tudom, és külső megerősítésekől is. Sőt, inkább afelé hajlok, hogy eddig is inkább az erős vágy fűzte hozzám, és nem az érzelmek.
2014. nov. 14. 01:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi lemond egy addig komoly csajról, annak komoly oka van. Nem hiszem, hogy visszamenne. Ezt te se erőltesd, mert max. kiröhög. Ha nem, hát nem. Nem győzted meg eléggé hiába adtál bele mindent. Gyakorta van ez így.

Majd másnál vesd be tudományod, de ott se ennyire letaglózóan, ha lehet, csak finoman.

Mert sok pasi visszavonulót fúj, ha a csaj túlgondolja azt, ami még nincs is.

2014. nov. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7es igazad van, illetve lenne, ha ez az egész 1-2 hónap után történt volna. De 1 év után történt. Ha még itt is "túlgondolás" van szerelem terén, mármint hogy szerelmes e belém, vagy sem, az régen rossz. szerintem.
2014. nov. 14. 01:42
 9/11 A kérdező kommentje:
egyébként nem gondolom, hogy letaglózó lettem volna. nem másztam rá percenként, nem hívogattam naponta hússzor, nem küldtem neki 100 szívecskés üzit. ( na jó, üzit, 1-1 aranyos képet, fb-n provát üziben, heti párszor igen, de ez szerintem belefér) és azt láttam a baráti körünkben is, hogy akik igazán odáig vannak egymásért, azoknak bizony nincs olyan, hogy megfojtanák a másikkat a szeretetükkel. Műs kérdés, persze, hogy ez később változik, mármint ogy nem lesz ennyire igényük, de ott is lehet érése a kapcsolatnak. Én úgy érzem, valami alapvető maradt nálunk ki, ami nem mindenkinek-mint a volt páromnak se - olyan nagyon fontos.
2014. nov. 14. 01:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Fiuként azt mondom aki kell az rajongjon értem aki nem az meg ne. Ti lányok bonyolitjátok túl, ezek a taktikázások meg sokszor idegölőek, őszinteség a legfontosabb. Tanácsolni azt tudom hogy keress másik kapcsolatot, hameg nem állsz készen rá akkor pszichológus előtte, akivel eltudsz ezekröl beszélgetni.
2014. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!