Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én felvállalnám, de hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én felvállalnám, de hogy mondjam el otthon? Hogyan viselkedjek az ő szüleivel?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és biszex. Soha nem gondoltam magamról hogy tudnék lányt szeretni,de úgy látszik hogy mégis. Már nagyon rég óta ismerem őt mert közös sportot űzünk.2013 végén nagyon jó barátnők lettünk(szigorúan csak barátnők,nem merült fel hogy több!)...sokat nevettünk,beszélgettünk,hozzáteszem mindkettőnk járt már fiúval nem rövid ideig...aztán 2014 májusban együtt töltöttünk 4 napot egy közös elfoglaltság miatt,ahol elég közel kerültünk egymáshoz és volt egy csók...(ő majdnem egy évvel idősebb nálam,szóval nem nagy a korkülönbség,) aztán mivel ő pesti és 40 percre lakunk egymástól,nem nagyon találkoztunk,de már úgy beszéltünk egymással mintha járnánk,és amikor legközelebb találkoztunk akkor meg is beszéltük hogy mi van kettőnk között...mindketten elmondtuk amit érzünk és azóta járunk de ez nem csak egy divat-dolog...az ő szülei szerintem sokkal szigorúbbak mint az enyémek, szerintem el is merném mondani, csak attól félek hogy neki lesz belőle valami komolyabb vita otthon ha a szülei megtudják...nem tolerálják az efféle kapcsolatokat, nem túl megértőek, pedig az anyukája már 14(!!) évesen nem volt szűz, szóval őt is el lehetett volna ítélni...

Csak az elég hülyén hangzana, ha elmondanám otthon de megkérném hogy az ő szülei ne tudjanak erről az egészről...rezignált vagyok mert én megkönnyebbülnék ha anyáék tudnának róla..

tényleg nagyon szeretjük egymást a barátnőmmel, úgy gondolom hogy a miénk a szokásosnál komolyabb kapcsolat, ő is őszinte velem és én is vele, de nem gondolom hogy el merné mondani otthon, ami egy kicsit frusztrál...az ő szülei szinte biztos hogy eltiltanának minket egymástól és engem is megutálnának( eddig szerettek/nek) amit nem szeretnék.

Jó lenne ha elfogadnák hogy régebben legjobb barátnők voltunk de ma már többet érzünk, és nem változna a viselkedése egyik szülőnek sem :( szerintetek hogyan tudnánk megoldani hogy jól jöjjünk ki ebből az egészből?

Normális válaszokat szeretnék!:(



2014. nov. 14. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

"15 éves vagyok...Soha nem gondoltam magamról..."

15 év rengeteg idő ugye....


"Már nagyon rég óta ismerem őt...2013 végén nagyon jó barátnők lettünk"

2014 év vége van...


és szubjektív válaszom a kérdésedre szintén 1 idézet tőled:

"divat-dolog"

2014. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos mivel ilyen fiatal vagy nem tudom, hogy jó ötlet lenne elmondani, mert lehet nem vennének komolyan. Ha a szüleiddel vagy az anyukáddal jó a kapcsolatod, akkor mond el, ha úgy érzed okés lenne.

Végülis egyszer élünk, akkor legalább legyünk boldogok is, valamint éljünk úgy, ahogy szeretnénk!

Sok sikert és kitartást, mert, ha felvállalod sok emberrel kell a jövőben szembeszállnod.

17/L/Bi

2014. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!