Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem normális ha a párok együtt töltik a hónapfordulójukat? Mert a barátom szerint ez hülyeség. és ő inkább otthon tölti egyedül most:d

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 00:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Észben sem tartom az ilyesmit, hogy hónapforduló, egy hónap pillanatok alatt eltelik, kinek van türelme állandóan ünnepelgetni?
2014. nov. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is hülyeség
2014. nov. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
hónap forduló? mint valami szektás ünnep...sosem tudtam kivel mikor jöttem össze.de ünnepelni szeretek,főleg magamat.Szervezz te valamit,mi ezt leszrjuk.
2014. nov. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én fejben tartom, és a barátommal mindig emlékeztetjük egymást aznap, de nincs ünneplés, csak évfordulón.
2014. nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy én sem tudom értékelni a hónapfordulót, mondjuk fél évnél illik valami közös programot szervezni. Valójában az évforduló az ami igazán nagy dolog. (off: Sok párnál látom hogy mintha versenyeznének egymással, az éveket is hónapok a mérik. Ez nem egy kib@**ott távfutás hanem egy párkapcsolat.) nem az számít mióta vagytok együtt hanem hogy mennyire szeretitek egymást.
2014. nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát attól függ hány évesek laktok..lesz időtök ne aggódj bőven,amikor összeköltöztök :)
2014. nov. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
laktok:= vagytok bocsi :D
2014. nov. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk.. reggel még úgyvolt együtt töltjük. erre estére már aztmondta, hogy leszarja ezt a napot:D
2014. nov. 7. 02:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért nem hétforduló ???

Szerintem nagy hülyeség .....

25f

2014. nov. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eszembe se jut ilyen, hogy hónapforduló, pedig nő vagyok. De már 17 évesen is voltak fontosabb dolgaim ennél. Az évfordulónak se volt túl nagy jelentősége számunkra, igazából azt se tudtuk, mikor jöttünk össze, csak úgy nagyjából. De nem volt így megbeszélve, hogy na, akkor járjunk és akkor mától. Volt sok találkozás, volt első csók, de attól, hogy megcsókoltuk egymást még nem voltunk együtt, stb. Fene se tudta, mikor jöttünk össze, csak annyit, hogy X év novembere, valamikor.
2014. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!