Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el Őt? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el Őt? Vagy tarthatnám meg?

Figyelt kérdés

Kezdem a legelején. Igen 15 éves vagyok, és depresszióba szenvedek.Talán ez a kis röpke első szerelem is közbe játszott a több éves szekálódások mellett. Két éve titkon bele zúgtam az osztályba lévő fiúba. Mindig ott volt hogy megvigasztaljon. Valahogyan mikor egyedül voltam megkeresett a szünetekben. Sokat viccelődött velem. És éreztem így 8. végére nem vagyok közömbös neki. Egyszerűen éreztem, és láttam a szemében. Majd úgy az év végére kettesben maradtunk az egyik terembe. Meg kérdezte tőlem, tehát hogy miért nézek mindig úgy rá. (ha értitek). Én erre (átkozom magam) azt mondtam sehogyan sem nézek, majd kisiettem. Mikor vele vagyok hevesen ver a szívem, mindig megnyugtat, halkan beszél, és olyan kellemes volt vele lenni. Egyszer az utcán még haza felé menet meg kérdezte kicsit nevetve, ne kísérjen el, én meg szinte ledermedtem, szóhoz sem jutottam. Igaz megmondtam hol lakok és ő is, de valahogy soha nem jött össze köztünk ez az egész. Vissza húzódó vagyok mert önbizalmam a 0. van. Annyira bánom hogy vége van a sulinak mert ez a gimi kezdés szó szerint el választott tőle. A képét szorongatom esténként, a könnyeimmel és egyszerűen nem megy ki a fejemből. Hiszen a bajban is kiállt mellettem. Megvédett bárki is bántott...Mit tegyek? El sem mondtam neki mit érzek, mert nem tudom hogy Ő vajon így vagy úgy vélekedik. Tanácsokat szeretnék erre a reménytelen helyzetre...


>> A szünet végét követően egy hosszú regélésbe leírtam neki mindent a kezdetektől mivel nem tudnák találkozni mert kollégiumos. A legjobb barátnőm egy suliba jár vele így úgymond tud közvetíteni vagy mondani róla valamit. Azt mondta a fiú hogy nagyon sajnálja, meg hogy reméli nem vagyok teljesen a padlón. (a be gyógyszerezési kísérlet miatt), pedig már június óta sírok miatta éjjelente. De ami vigasztal hogy nap-nap után üdvözletét küldi habár tudom hogy ebből soha nem fog kialakulni viszony. De nem tudom egyszerűen elfelejteni...és nem is akarom...



2014. nov. 16. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Facen nem szoktatok beszelni? Vagy hetvegen talalkozni?
2014. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a "gond" hogy nem túl bőbeszédű. :/:) És nagyon félek akár megkérni is hogy találkozzunk...
2014. nov. 16. 23:03
 3/9 Magoran ***** válasza:
Hát, szerintem attól, hogy kolis, még simán lehet belőle párkapcsolat, persze csak ha ő is akarja.
2014. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na igen, erre én is számtalanszor gondoltam. De nem igen tudom hogy ezt ő is akarja vagy csak szimplán barátság és ennyi...
2014. nov. 16. 23:06
 5/9 Magoran ***** válasza:

Hát, ezt ki kell deríteni valahogy.

És erre csak egy mód van:

Beszélj vele.

2014. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy érdeklődik felőlem, de lehet hogy csupán empátiából. De nagyon szeretném látni, hallani...
2014. nov. 17. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor beszelj vele es tudd meg
2014. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ide figyelj, kérdező! Egy 15 éves fiú nem fogja az idejét azzal tölteni, hogy EMPÁTIÁBÓL kérdezgessen rólad. Figyel rád, mert érdekled! És hogy miért érdekled? Na, vajon miért? Fogadni merek, hogy nem a kőszáli kecskék epehólyagjának átlagos méretét akarja megtudni tőled!

Hogy nem túl bőbeszédű? Persze, hogy nem, hisz fiú! A pasik nem a beszédben, hanem a tettekben teljesednek ki. Miért ne alakulhatna ki ebből viszony? Mert magadban eldöntötted? Egyszer egy okos ember azt mondta: Akár azt hiszed, hogy sikerül, akár azt hogy nem, IGAZAD VAN!

Tehát ne úgy állj a kérdéshez, hogy á, úgyse lesz belőle semmi, hanem csapj az asztalra: igen, ez a fiú kell nekem. Megszerzem!

2014. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:3 Azért hiszem hogy nem lenne belőle semmi mert a barátnőm azt mondta. xd Így kezdek letenni róla, de nagyon fáj mert ennyire még nem szerettem senkit. Félek rá írni vagy akár egy sziát is...mert nem tudom kínos e ez neki...
2014. nov. 18. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!