Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el 1,5 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el 1,5 hete szakítottunk?

Figyelt kérdés
Nem tudom lezárni képtelen vagyok rá, elég sok ismerősöm van barátnőim is vannak akik támogassanak de nem megy egyszerűen beleőrülök ebbe az egészbe úgyérzem. Több kapcsolatom is volt már mindegyiket letudtam zárni. A szüleink eltiltottak minket egymástól a rengeteg veszekedés miatt, (ő még a saját szüleivel lakik, lecserélték a telefonszámát hogy véletlenül se tudjunk beszélni 21 évesek vagyunk) nagyon csúnyán váltunk el egymástól nem hiszem hogy valaha az életben fogunk még egymással beszélni de így egyszerűen nekem nemmegy lezáratlannak érzem ezt így fel lehet dolgozni? Bulizni nem tudok elmenni mert terhes vagyok elvetetni már nem tudom így elég komplikált a helyzet a terhesség miatt pluszban kivagyok borulva (emiatt anyagilag nem aggódok csak eléggé megvan őrülve a szervezetem)... kérjek segítséget pszichiátertől?
2014. nov. 7. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát másfél hét után még nem tudod felejteni,ha szeretted,ha kötődtél,megszoktad akkor se ahhoz is 3-4 hét kell szerintem. Pszihológushoz menj,ha nem segít pszihiátertől kérj segítséget.
2014. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csak én. válasza:

Huha,eléggé necces a helyzeted.Elôször is sajnálom,hogy mi történt, a terhességhez (bár nem tudom illik-e) gratulálok.

Csinálj egy csajos estét.Páran jöjjetek össze (no alkohol )

Csokizzatok(kis boldogsághormon) beszélgessetek,érezzétek jól magatokat.

Viszont ez lehet hulyen hangzik,de add ki magadbol! Sird ki a fájdalmad,nalam bevallt.Gondolj vissza a szep emlekekre,es hogy lesz egy csodas gyereked.Legyel buszke magadra,mert ritka az ilyen,aki nem veteti el. Most probalj erre koncentralni. sok sikert csajszi,és kitartast :*

2014. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nemtudok sírni akármennyire fáj egyszerűen nem megy :(
2014. nov. 7. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
bulizni mennél.. ez megoldás? szerintem ne legyél kiborulva, tanulj járj pszihiáterhez,légy barátnőiddel. biztosan ő is kivan idegileg nem hiszem bulizik,vagy fészbukon kéreti magát.. olvass sokat,tanulj,beszélgess pszihiáter ,ezek segíteni fognak. 22L
2014. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!