Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent, ha egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy lánnyal összevesztem hozzám se szól, de viszont folyamatosan szemezik velem?

Figyelt kérdés
Összevesztünk ,kibékültünk facebookon..... De utána ráírtam ,hogy mi van köztünk. És erre azt válaszolta ,hogy nem tudja. Suliba szemezik velem és nem értem... Pedig nagyon szeretem :s

2014. nov. 17. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
a "de viszont" helytelen, egybe kell írni: deviszont.
2014. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit.Csak unatkozik és szórakozik, hogy az unalmát eloszlassa. Momentán most te vagy az eszköze.
2014. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy a csaj sub es alazhatod
2014. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibám miatt! Lényegre térve ,szerintetek hagyjam a faszra?
2014. nov. 17. 19:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondtam neki ,hogy anyáddal szórakozzál. Szerintem korrekt
2014. nov. 17. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!