Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti a barátnőtökkel/barátotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a barátnőtökkel/barátotokkal folyamatosan beszéltek egész nap? Vagy hogy?

Figyelt kérdés
Amikor nem találkoztok

2014. nov. 3. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nap nagy részében.
2014. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én 2 éven át jártam egy lányal és ha nem találkoztunk akkor egyfeszt beszélgettünk telefonon, és marha nagy hiba volt hallod ... Nagyon nagy hiba folyton beszélgetni a pároddal, én ha mégegyszer párkapcsolatba fogok, csökkenteni fogom a beszélgetések és találkozások gyakoriságát legalább 70 százalékkal ... Könnyen egymásra lehet így unni, pláne ennyi idő után.
2014. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Figyelj mi 1 éve vagyunk lassan együtt, most telik el a 11. hónap. Mi hetente többször találkozunk, van, hogy beszélgetünk is, egy suliba járunk és nrm unjuk egymást. Sőt, még ugratjuk is a másikat :)

L

2014. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, egy héten kb. 2-szer 3-szor találkozunk, ahogy sikerül, amikor nem vagyunk együtt akkor este pötyögtetünk egymásnak fél-1 órát kb.
2014. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm, ha folyamatosan kérdezgetnek, beszélnek hozzám, nekem kell némi tér. Bőven elég, ha este beszélgetünk, nem kell reggeltől estig kapcsolatban lennünk.
2014. nov. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

amikor éppen nem vagyunk együtt, akkor úgy szoktunk beszélgetni, hogy üzenetet írunk 1másnak, és majd vmikor megnézi és visszaír. visszafele is igaz. nagyjából tudom a napirendjét és ő is az enyémet.

ha nagyon fontos akkor felhív(om) telefonon és megbeszéljük a dolgokat amiért hív(tam)

ennyi. nem lógunk egész nap a másik nyakán

2014. nov. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
együtt élünk, így a napi találkozások ugye megvannak, viszont nap közben is beszélünk néha. amikor ebédszüneten van, éppen unja a munkát, én unom a munkát, egy-egy mondatot beszélünk egymással. ha valami nagyon fontos van, telefonon kommunikálunk, de ez nem gyakori. de hogy folyamatosan beszélnénk... az túlzás lenne.
2014. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mi kb folyamatosan írogatunk egymásnak whatsupon meg viberen. így szoktuk meg, egyikünk sem érzi, hogy túlzottan rátelepedne a másik. viszont telefonon viszonylag ritkán beszélünk.
2014. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Együtt lakunk, de így se nagyon beszélgetünk, ő csinálja az ő dolgát, én az enyémet, közbe 1-2szer egymáshoz szólunk, vagy elmegyünk sétálni és olyankor beszélgetünk. Ez így jó. De mikor még nem laktunk együtt akkor is csak esténként irkáltunk egymásnak skypeon.
2014. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi volt, hogy egész napokat átbeszéltünk, vagy ha munka vagy suli volt, akkor esténként akár 6 órát is. Nem untunk egymásra - kb 9 hónap volt ilyen intenzív.
2014. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!