Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek az életben volt olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek az életben volt olyan, amit megbántatok és megtettétek? Mi volt az? Miért bántátok meg?

Figyelt kérdés
Bármi.. ami komolyabb dolog

2014. nov. 17. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Még semmit nem bántam meg.



23l

2014. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem.
2014. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, de nem csak párkapcsolat terén.
2014. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

haverom nővére (aki 3 évvel idősebb és amúgy nem annyira az esetem...), ráadásul a másik haverom szívszerelme, nagyon rám volt állva, én meg be voltam rúgva és hajnalban még nyáron megdugtam az utcán


szerintem érthető miért bántam meg xd


17/F

2014. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. összejöttem a legjobb barátommal, és 2 év után vége lett. Barátság megszakadt örök életre.

2. Begyógyszerezésem, amit szerencsére túléltem.

3. Nem felvételiztem egyetemre.

2014. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!