Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hány évesen, hol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány évesen, hol, hogyan kivel volt az első csókotok? Megbántátok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
14, Szegeden, az akkori barátnőmmel. Nem, és soha nem is fogom. :)
2014. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
19 és a jelenlegi barátommal :D 22L
2014. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Éppen megbeszéltünk egy alkalmi szexet, csak féltem, így nem mentem bele, de a csók meg volt! Egyet bántam meg: Nem akkor csókolóztam Vele, amikor már együtt voltunk, hanem bénán jött ki a dolog. De jó volt, mert az első barátommal csókolóztam, akit a mai napig szeretek :)
2014. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
16 évesen egy sráccal. Hazakísért és az ajtóban. Megbántam, mert én nem nagyon akartam, ledugta a nyelvét a torkomba, nyálas volt és váratlanul is ért.
2014. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen

legelső barátommal

nem bántam meg,de elég béna voltam:)

2014. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
14 éves voltam, amikor egy szórakozóhelyen egy helyes srác lekapott. Meglepődtem, de nem volt rossz érzésem. Mindenki fontosnak tartja az első csókot, de én örülök, hogy egy teljesen ismeretlen emberrel történt meg, mert nem fűz hozzá semmi olyan emlék, amiért később megbánhatnám. Így csak visszaemlékezek egy helyes pasira.
2014. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Május 23 .... Szolnok 1. csókom <3 soha nem bánom meg ... és az erdőbe volt :D
2014. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
előző vok.... 14 évesen
2014. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!